Na čem nyní děláte ?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od dako5 »

scout76 píše: čtv 29.08.2019, 22:05 Moje slova se potvrzují,že to jsou jebky.

Nechtěj nahradit Marka... ]:->

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Merc124 »

dako5 píše: sob 07.09.2019, 14:07
scout76 píše: čtv 29.08.2019, 22:05 Moje slova se potvrzují,že to jsou jebky.

Nechtěj nahradit Marka... ]:->
tak scout chce zabřednout do koncernu, jako mnoho dalších lidí bez fantazie a invence, prostě šedá masa [:-}

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od scout76 »

Ale houby zabřednout do koncernu. Těším se,až Passat půjde z domu,protože mi to auto po několika stránkách nesedí. Že se Mercedes stává jebkou mě potvrzuje neustálé problémy s Actrosy a taky posty Merce co všechno opravuje na autech,která nemají ani velký nájezd a ani nejsou nijak extra stará.
Spíš řeším co si koupit dalšího až nastane čas a Mercedes to asi taky nebude.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od miluna »

huhuhundajj

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od scout76 »

To nikdy. Mám to dcera a kdyby to nebylo za pět prstů,tak to do báráku nikdy nepřišlo. Svezl jsem se v Alfě Stelvio a jak mi SUV nejdou pod nos,tak to auto mě bavilo a za ty peníze nemá konkurenci. Blbý je,že tato značka brutálně padá na ceně a prodejnost je pak mizerná. Proto jezdím několikátý koncern,ale podvozek a sedačky jsou tragádie.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od dako5 »

scout76 píše: sob 07.09.2019, 21:25 Ale houby zabřednout do koncernu. Těším se,až Passat půjde z domu,protože mi to auto po několika stránkách nesedí. Že se Mercedes stává jebkou mě potvrzuje neustálé problémy s Actrosy a taky posty Merce co všechno opravuje na autech,která nemají ani velký nájezd a ani nejsou nijak extra stará.
Spíš řeším co si koupit dalšího až nastane čas a Mercedes to asi taky nebude.
Dnes je vše spotřebák a tak si myslím že si nevybereš!

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od miluna »

Je to už fakt OT ale ... koncernové sráče, Mercedes spotřebák- Vše je to jen obraz doby, ve které žijeme. To Německo, kde vše fungovalo už dávno neexistuje. Všeobecný plíživý rozklad, megapodvody s ojetými auty, kde kterými trh ovládli obchodníci s koberci a naprosto neuvěřitelné: V jednom dealerství MB dělali servis B a ani ty blbý filtry se neobtěžovali vyměnit. Ok, jak chcete, hlasování peněženkou. No ale i v tom druhým, kam jezdím pro díly, se už krapítek taky něco změnilo. Objednám mailem, potvrzeno a dál už žádná komunikace, pět mých mailů bez odpovědi. Najednou začne fungovat druhej člověk, kterej předtím nereagoval, píšeme si, je to, co jsem u Vás před čtrnácti dny objednával k odebrání? Ano. Kolik to bude stát? Dostanu kopii faktury mailem. Vyměním peníze, ráno po snídani chci vyjet, přečtu maily a tam bez čehokoliv dalšího: teile A126 321 16 04 nicht mehr lieferbar. Dopr, vždyť mi poslali fakturu, co to vlastně je? Jo péro, kvůli kterýmu čekám tři tejdny aby mi tohle napsali poté co na ten díl vystavěj účet? Můj celkový dojem, to německo je totálně v (doplň si sám) V Berlíně černý seděj na židličkách na ulicích a u Mercedesů neuměj objednat bez problémů díly.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od scout76 »

To Německo,kde vše fungovalo už dávno neexistuje.
To je ten problém. Na druhou stranu nové věci jsou ve spoustě věcí jinde a pokrok je znát. Problém je ta kvalita 008 .

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Džejár »

Seda masa je zajimavej pojem, ale to stejny sem mel u dodavky, jezdil jsem sprinterem 1, auto vhodny pro ukrajince, co se prepravi vcetne pracich prasku z Nemecka. Jezdim Iveco, jezdil sem i driv, ale chtel sem drzet znacku a nikdo me treba nepremluvi ze Transit je dodavka na praci :D mam auto co je na ramu, nekrouti se jak samonoska, uveze mraky a kdyz pominu nevelikost 1 sprintera tak najdu u dvojky motory co najedou max 4kila nebo me nekde vyskoci klika ven a u V6tky zase spotreba + servis, tak skoncim u toho, ze na kazdy tesneni musim do hvezdarny, plastovy hadicka slozitosti prejaty s osobaku atd. Kdyby to slo, tak si klidne koupim novyho Mastera, dva maji na firme pro kterou jezdim a obcas s tim jedu a nejakej sprinter se muze jit bodnout :) shnije vsechno stejne, vpodstate je mi jedno jestli je na kapote passy rajot nebo hvezda, kdyz v tom sedim resim provozni naklady a uzitek ne krasu a command 2.0 a infra klicek.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od metrák66 »

A nesvítí palubka toho Iveca jak vánoční stromek?Jinak to bude asi nejlepší volba z toho co je na trhu

Džejár
legenda hvězd
Příspěvky: 3104
Registrován: pon 26.01.2009, 21:08
Auto: Iveco daily 35S12
Bydliště: Brno

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od Džejár »

za posledních 40tisíc km nic moc, furt to jede. svítí abs už půl roku, zadní dveře, protože je špatnej kontakt a pak tachograf, ve kterým není kolečko.
střídáme se na tom dva a občas někdo něco odře atd, jinak servis vpoho, rozhodně tady platí, že levně koupený dvakrát placený. Koupil sem silentblok cosi kdesi a za měsíc se utrhl ze závitu, koupil sem o 250kč dražší originál iveco a opoznání jinačí díl. co 10kkm čili skoro co 3týdna olej a jednou ob 2 výměny filtry, nafta dle uvážení 8,2 - 12L a drčící palubka je v ceně. Ovšem vše je dáno tím, po čem a jak to auto musí jezdit.

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3780
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od dako5 »

Tak tranzit je docela děs!Šéf je furt kupuje v Němec jetý,ale dlouho to nevydrží.A to máme odvážlivce co s tím jezdí Chorvatsko i Polsko.Jednou ho Rakouský policajt vykázal z dálnice,že má jet po souběžné cestě.Máme jednoho pro ukrajince na stavby,má přes 500tis.km a to je jako když sedíš vedle motoru bez deklu,pohnilý,řazení děs!

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od miluna »

Německo je naprosto v pořádku!
cit autoweb: Krom toho se ale značka rozhodla, že jí k nápravě reputace pomůže nové logo.
Těžko říct, proč si to myslí, ale tuto změnu vzal Volkswagen hodně vážně. Na výrobě a návrzích nového loga pracovalo 19 marketingových týmů a k nim ještě 17 externích agentur.
Automobilka říká, že za výrobou nového loga je velký kus práce, kdy má znak pamatovat na minulost, proto ten jednoduchý design, ale zároveň vzhlíží k budoucnosti. Logo by prý u některých modelů mělo svítit…

17 agentur a 19týmů na tom fakt makalo, já si fakt vůbec nevšiml ničeho novýho, ale jestli takhle bere ,,vážně,, technické problémy, tak se není čemu divit, že to stojí zahovno.

miluna
hvězda
Příspěvky: 1756
Registrován: ned 03.08.2008, 16:29
Auto: jo jo, mám
Bydliště: Košťany
Věk: 58
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od miluna »

Twl, dnes oprava - Sandero vs prase 1:0 odnesla to mlhovka v předním nárazníku. Myslíte, že je přišroubovaná? Pche propíchnutej plast kouskem drátu zatočenýho dokola, to chceš! Myslel jsem, že už jsem viděl všechno...

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: Na čem nyní děláte ?

Příspěvek od popelnice »

Na mercedesu by byla skoda za kilo kdyby byl stejne starej jako sandero 😆 takze nakej drat je nepodstatnej
Odpovědět