potká se Twingo?

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od Volhovič »

Nene moje carevna je na pohled pořád popelnice, co hnila leta na zahradě před domem prvního majitele - veelmi silná patina a je to už ta III. generace bez sošky. Jedna leštěnka mi doma stačí a tohle auto, co mělo jít do šrotu neposkytuje vhodný základ pro smysluplnou renovaci do
pěkného stavu jako je vůz na fotce... tedy můj střep nikdo po náměstích s dětma fotit nebude ani testaci mu nebudu dělat nebo bych si musel roztrhat
průkazku :-D ale byl můj dětský sen vytáhnout ze škarpy takové auto, dát mu život a jezdit s ním - je to drsný stroj a ne choulostivý veterán.
Já takto zachraňoval mojí první 24ku ale vymklo se mi to, byla pak z ní leštěnka a tak jsem jí prodal, protože by mi bylo líto s ní jezdit a parkovat venku atd...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od robik4 »

Parádní auťák s příběhem !👍

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od 09medved »

náhodou na první pohled z venku nevypadá zle.Hlavně je to auto na svezení kdykoliv,když majitel dostane chuť a ne leštěnka čekající v garáži na sluníčko.V bývalým svazu nedělali špatný auta a i když to byly většinou "ukradený" projekty jiných automobilek,dokázali si je upravit pro svý studený počasí .Ale to by chtělo nový téma....a vlastně proč ne?

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Jak psal vyse nas kolega jak komu to vychazi. Pokud si na aute neudelam sam nic a stoji pred panelakem v praze je lepsi si vzit jakoukoliv popelnici novou na operak a netrapit se nicim. Neni to moje je to pojisteny a kdyz ten kram dojede dostanu jiny. Jediny co musim je platit mesicne vypalny.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od metrák66 »

robik4 píše: pon 05.08.2019, 7:16 Parádní auťák s příběhem !👍
Už slintáš na tou hromadou poctivýho železa žeo?Jen bacha na flexu Robínku :-$
https://www.youtube.com/watch?v=XpApltUc_Rc

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od Merc124 »

adam w140 píše: stř 07.08.2019, 23:41 Jak psal vyse nas kolega jak komu to vychazi. Pokud si na aute neudelam sam nic a stoji pred panelakem v praze je lepsi si vzit jakoukoliv popelnici novou na operak a netrapit se nicim. Neni to moje je to pojisteny a kdyz ten kram dojede dostanu jiny. Jediny co musim je platit mesicne vypalny.
tak vono při operáku ještě zaplatíš za veškerý poškození vraceného vozu *jokingly* t.j. dodrbaný disky, všechny škrábance apod.nemluvím o přejetých km apod. ]:-> takže to se vyplatí o:-)

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Noo myslim ze budes vedet jak se to dela aby se tohle neplatilo. Kazdopadne pro nemehlo parkujici svuj kocar u panelaku je to jedna z nejlepsich moznosti. Plati jako mourovati ale neresi nic a jak se to posere uz se veze nahradni. Ja jsem desnej skrblik abych daval 8 mesicne ale mnoho lidi prijde vlastnictvim auta o mnohem vic.

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 57

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od metrák66 »

Ty operáky nejsou stavěný pro běžnýho kolbena,ale pro zcela jinou sortu zákazníků.Pro ty ostatní je ideální a nejlepší stroj Seat Cordoba nebo poflikovaná t4 ]:->

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Dneska se kolbeni zivi tuzkou nebo nekde u pocitace. V praze rukama skoro nikdo nedela. Pro takovy je zlatej operak bez starosti.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od popelnice »

Ja bych rekl ze vetsina prazskejch kolbenů sedí za kulatou lopatou a páří kule :smich: nevim co by psali tužkou celej den

adam w140
hvězda
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv 29.04.2010, 13:50

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od adam w140 »

Evidentne se kazdy setkava s jinou sortou lidi. Kancelaremi je praha napumpovana k prasknuti.

popelnice
kometa
Příspěvky: 2208
Registrován: čtv 26.12.2013, 13:32
Auto: Žigul
Bydliště: Hradec Králové 737 547 237

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od popelnice »

Takze Praha je vlastne takovy perpetum mobile ktery funguje bez služeb, zásobování,taxi atd :smich:

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od Volhovič »

Když nám vracejí zákazníci orvané operáky, buď mají nahlášené škodní události a nebo to s ním sepíšeme a pokud je to jeden šrám likvidujeme jako smluvní partner sami , pokud je to odrbané kolem dokola na více místech zavoláme likvidátora a udělá se na to auto reálný počet škodních událostí zažil jsem max tři ... borec -spíše bourák teda, platil 3x 5000 spoluúčast na havárce a to je vše. Ani o bonusy snad nepřišel... suma za opravy na uvedení auta do původního stavu byla třeba ke 100 000Kč Výměna nárazníku , světla, disků normálka, ale byl to i poškozený interiér... a taková rýha na velké navigaci = zase kilo litrů :-D je radost s takovými lidmi pracovat :-) Jen tedy prodejce nesmí nic přehlédnout !!
Jinak kolben nekolben nějakou Fábku 1,0 T urbo S upersport I nvalidcar by utáhnul na operák za 3tis každý ... Ono když někdo koupí ženě do města tu Fabku novou , dopadne to finančně stejně ... za 8let auto nebude mít cenu a pořizovací cena bude umořena a klekne motor bum 25 oprava a za 50 do světa ... tedy 25 v kapse a jaká byla funglovka a co se do ní i dalo za ty roky .. nakonec je ten operák levnější, než nové. Ale pro mě který koupím auto za 20 a pak s ním 5 let jezdím, za opravy dám v dílech 20 za 10 prodám a najel jsem 100 ... tak na rok a 20 000km jsem utratil krom paliva 6000+spotřebák jako olej filtry destičky tedy 10000 ročně na všední vůz plus povninko za 2 a je to litr měsíčně ... a není to fabka ale šestiválcové combi v automatu s koženýma sedačkama a bez švihadel a s centrálem na dálku a tažným.... Golf Variant by byl za cca 5-6/měs... Takže záleží jen na úhlu pohledu , jestli je člověk na auta pankáč jako já a nebo má pod polštářem 3 kila a kouká jestli je lepší funglovka nebo operák - pak za mě operák. A já mít tři kila pod polštářem, koupím si 7,7ltr Cadillac DeVille se maskou do špice a světly nad sebou a s pořádnou patinou :-) Fabii bych mohl sousedům venčit v kufru :-D

09medved
kometa
Příspěvky: 1802
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od 09medved »

1967-cadillac-deville.jpg
není nad klasiku...... ;) a chceš dvoje
1968.jpg
nebo čtvery dveře?
cadillac-de-ville-sedan-7-7.jpg
Velikost kufru na tu fábku bude asi stejná ]:->
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1495
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: potká se Twingo?

Příspěvek od Volhovič »

Ano ano :-) Našli moji rádcové našliii :-) Jeden four door sedan bych prosil :-) A jednu záchrannou vestu, abych nepanikařil až se to rozhoupe na našem asfaltovém vlnobití skromných silnic chudého severočeského kraje :-D bo neumím plavat (ale když mám vestu nebojím se :-) )
Jaká Twinga do města by se líbila Vám páni kolegové? pokud zrovna člověk nechce ten studený řadový diesel Mercedes trápit na přískoky po městě...
Odpovědět