úchylka na lištové sedačky 124 dosáhla vrcholu

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Autor tématu
Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1505
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

úchylka na lištové sedačky 124 dosáhla vrcholu

Příspěvek od Volhovič »

Musím se podělit o svou diagnózu, hadrové sedáky z lištové 124ky jsem si zamiloval před 11 lety a od té doby se na tom nic nezměnilo, naopak mi v ostatních zápaďáckých autech s jinými sedačkami (kromě ještě starších Medvědů ) chybí. A protože jsem si před rokem a pár měsíci opět pořídil praktický zimní a pracovní stroj Audi 100 s R5 TDI , které mělo prasklý rám sedačky , než tam dávat jinou blbou tvrdou sedačku (a Audi recaro když jsou látkový, jsou olezlý nebo drahý) tak jsem se nasral a koupil si látkový sedačky z LIŠTOVÝ 124ky a jsem úplně spokojenej! :-) Jen mě sere, že to nemá zadní náhon, hvězdu na kapotě a další věci co mám tak rád, ale je to moje jediný auto co i když je starý jak Jeruzalém, NEREZIVÍ protože je pořádně pozinkovaný a můžu s ním jezdit i v zimě a za 5 let ho nezametu , jako bych zametl všechny mé milované poklady ze Sindelfingenu a Gorkého.
Vloni jsem ležel dva týdny se svářečkou každý den do noci po práci pod W116 aby mohla dál žít, pak další dva týdny k mému velkému zděšení i pod W126, kde sice se jednalo jen o nestrukturální hnití pouze na exponovaných místech , ale překvapivě po sloupnutí platizolů rozsáhlejší. Ale už aby bylo jaro , po spících Medvědech se mi stýská a chodím za nimi do garáží přendavat udržovací nabíječku a kontrolovat tlak v pneu a tedy sedačka v Audi je taková náplast na stesk po Mercedesím svezení.

PřemekD
kometa
Příspěvky: 2045
Registrován: stř 06.08.2008, 12:43
Auto: Několikero
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28, T. 608284817
Věk: 71

Re: úchylka na lištové sedačky 124 dosáhla vrcholu

Příspěvek od PřemekD »

Já mám dodnes dojem, že hadrový P sedačky z lišťáka jsou pohodlnější a víc tvarovaný než v pozdějších autech W124.....

dako5
legenda hvězd
Příspěvky: 3789
Registrován: čtv 31.07.2008, 19:11
Auto: W210,S210,S124,MAN
Bydliště: Jaroměřice nad Rokytnou
Věk: 52

Re: úchylka na lištové sedačky 124 dosáhla vrcholu

Příspěvek od dako5 »

Ještě může být dobrý Volvo 850 se stejným motorem,ale zkušenost nemám. Ženě jsem koupil 01 a za ty sedačky bych někoho nakopal!To snad v AZNP u toho chlastali když to vymýšleli! Sedačky v Mercedesu (jezdím 210 face)jsou parádní.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: úchylka na lištové sedačky 124 dosáhla vrcholu

Příspěvek od kejb »

Taky záleží, jak je člověk těžkej, pro tezsiho určitě plastak, kterej je má celkově lepší a btw sportsitze v C4 jsou úplně někde jinde i víc vydrží :)

Autor tématu
Volhovič
hvězda
Příspěvky: 1505
Registrován: stř 14.03.2012, 21:53
Auto: W116, 2x W126, Волга 21, Audi 100
Bydliště: Bodenbach, Sudeten

Re: úchylka na lištové sedačky 124 dosáhla vrcholu

Příspěvek od Volhovič »

PřemekD píše: sob 04.02.2023, 14:24 Já mám dodnes dojem, že hadrový P sedačky z lišťáka jsou pohodlnější a víc tvarovaný než v pozdějších autech W124.....
Přesně tak, prostě do toho zapadnu a vezu se jak v kočáře :-) Ale jsem lehká váha 80 kilo a chápu, že to asi není ideál pro každýho.
Mě plasťácký sedačky moc pod prdel nejdou, Masařkový standartní tak nějak nevím nevím, audyňácký C4 Recara OK ale jsou drahý a většinou maj míč za sebou a bývaj hnusný už nebo za nesmysl.
Jo sedačky v O1 jsou pomsta zádům!! potvrzuji na 100% děsný sedačky. Všeobecně nesnáším tvrdý sesle ale když jsou ještě nepovedený...
Odpovědět