LED blinkry do zpětných zrcátek ( fotky )


rosiholy
hvězdička
Příspěvky: 390
Registrován: čtv 11.06.2009, 18:46
Auto: W220 S500 Long AMG S211 280CDI Avantgarde
Bydliště: Františkovy Lázně
Věk: 33

Re: LED blinkry do zpětných zrcátek ( fotky )

Příspěvek od rosiholy »

Mysak230E píše:Tak určitě to rozlousknout půjde.
Tak rozlousknout nesly tak jsem koupil nove blikace a porad mi to pise chybu ze mam prasklou zarovku na co jeste kouknout diky

Autor tématu
sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: LED blinkry do zpětných zrcátek ( fotky )

Příspěvek od sternDM1 »

to vypada, ze mas nekde nejaky spatny kontakt v blinkrech. Zapnul bych je a obesel poradne auto. Nekde nejaka led, nebo zarovka ma urcite spatny kontakt. Vsechny zarovky bych vyndal a prostrikal bych to sprayem a znovu nasadil. A nebo pak s tim na diagnostiku. Tam se ta chyba nekde ukazat musi... Ja mel jednou problem s ML-kem. Stale me blblo zadni leve svetlo, jednou svitilo, podruhe ne. Pak jsem prisel na to, ze byla spatna guma tesneni svetla a tak se vymenilo svetlo a bylo po problemu. Dostavala se tam vlhkost a stacilo to na zkratovani kontaktu. Tohle vidim na ten samy problem. To nebude v zrcatkach, ale nekde na prednim nebo zadnim blinkru...

rosiholy
hvězdička
Příspěvky: 390
Registrován: čtv 11.06.2009, 18:46
Auto: W220 S500 Long AMG S211 280CDI Avantgarde
Bydliště: Františkovy Lázně
Věk: 33

Re: LED blinkry do zpětných zrcátek ( fotky )

Příspěvek od rosiholy »

sternDM1 píše:to vypada, ze mas nekde nejaky spatny kontakt v blinkrech. Zapnul bych je a obesel poradne auto. Nekde nejaka led, nebo zarovka ma urcite spatny kontakt. Vsechny zarovky bych vyndal a prostrikal bych to sprayem a znovu nasadil. A nebo pak s tim na diagnostiku. Tam se ta chyba nekde ukazat musi... Ja mel jednou problem s ML-kem. Stale me blblo zadni leve svetlo, jednou svitilo, podruhe ne. Pak jsem prisel na to, ze byla spatna guma tesneni svetla a tak se vymenilo svetlo a bylo po problemu. Dostavala se tam vlhkost a stacilo to na zkratovani kontaktu. Tohle vidim na ten samy problem. To nebude v zrcatkach, ale nekde na prednim nebo zadnim blinkru...
Diky za info Uz sem vymenil vsechny zarovky v blinkrech. mam prave na predface komplet lampy predek zadek z faceliftu i zrcatka ale tim to snad nebude mam podezdreni ze jak sem tedka menil ty blinkry a sklapel sem zrcatka tak to bylo ok ono to z venku blika normalne ale uvnitr blika blinkr rychle jako by byla praskla zarovka :-/ pak vypnu klicek a je to ok zadny chyby dela to jen kdyz to dyl stoji mi prijde a nekdy jen prava strana jindy obe.

Autor tématu
sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: LED blinkry do zpětných zrcátek ( fotky )

Příspěvek od sternDM1 »

vliv to na vymenu vsech svetel na po face nema urcite. Ja to mel taky vse vymenene a absolutne bez problemu. Nekde to ma hold nejaky blby kontakt no...

cuhan
hvězdička
Příspěvky: 5
Registrován: úte 13.11.2018, 20:53
Auto: w211 2,7 cdi 130kw

Re: LED blinkry do zpětných zrcátek ( fotky )

Příspěvek od cuhan »

Až dnes jsem si všimnul ,že mě problikává pravý blinkr v zrcátku blikne to zhruba jednou za dvacet vteřin ale je to nepravidelný někdy blikne dvakrát za sebou ,bliká to při zamčeném i odemčeném,při běžícím motoru to nedělá co s tím..

Více na: https://www.mercedesclub.cz/forum-tema/ ... atku-38184
Odpovědět