klub čekatelů


zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: klub čekatelů

Příspěvek od zadek524 »

No, já se raději budu držet při zemi a spokojeně budeme ještě hodně dalších let dráždit W140. :)
Jak jsem to říkal??? Nejlepší krok vpřed je kolik kroků vzad? :D Brzy to změním asi na tři kroky.

Lukáš Labaj
hvězdička
Příspěvky: 168
Registrován: stř 19.11.2008, 14:19
Auto: Mercedes benz W 140 500SE
Bydliště: Opava
Věk: 42

Re: klub čekatelů

Příspěvek od Lukáš Labaj »

Můj názor je ten, že auta dnes nejsou co bývaly, ale to asi víme všichni. Automobilová architektura, kdy auta nějak vypadala a lišila se od sebe je dávno fuč. Žádné auto dnes asi nebude vypadat jako W100 :( a taky nebude tak kvalitní jako W124.
Zároveň si ale myslím, že to není jen problém MB, a že je na tom Mercedes v porovnání s jinými ještě celkem dobře a to i co se týče techniky a technologií, tak i toho vzhledu, takové CLS kombi si asi s Mondeem člověk nesplete, ale Kiu Ceed kombi s Meganem možná jo. :stern:

Frantisekkk1
hvězdička
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 24.03.2011, 23:27

Re: klub čekatelů

Příspěvek od Frantisekkk1 »

Pokud někdy budou nějaký korunky, což u naší firmy nepočítam, tak bych strašně moc chtěl po lišťákový w124 nějakou w126, a konečnej level je pro mě klasickej mamoutek w140 006 Když vylezlo první CLS, tak jezdilo vínový v Plzni na nějaký "kmotrovský" značce a z toho jsem padal na zadek, fakt krásný, nový CLS se mi nelíbí... Pokud vydrží poměr mezi mým věkem a věkem Medvěda, kterýho vlastnim, tak bych si nějaký CLS taky za 20 let koupil, jde o to, aby ještě nějaký CLS za 20 let jezdilo *thumbs up* Ve svý době bylo CLS vyjímečný tvarem a designem, dneska se s podobnou kastlí !sport-kupé" dělá Passat CC, Audi A7, podobnej tvar má i Panamera, a tak.

Zbyněk
hvězdička
Příspěvky: 180
Registrován: pon 02.02.2009, 15:50
Auto: W210 E200
Bydliště: valmez

Re: klub čekatelů

Příspěvek od Zbyněk »

já zůstanu věrný té klasické kovářské práci...dnes už ztrácejí vážnost i vlajkové lodě automobilky... :(

kratom
hvězdička
Příspěvky: 236
Registrován: pát 01.08.2008, 8:48
Auto: W140 S500Long - 1997,W126 420 SEL - 1987,W116 350
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Věk: 48

Re: klub čekatelů

Příspěvek od kratom »

S - třída žádnou vážnost neztrácí.
W220 sice svým vzhledem poměrně brzo zapadla mezi konkurenci,ale rozhodně ne technicky.
Airmatic vydrží dost ,ale jen bláhovec si myslí,že vydrží vše.
Ono,když si někdo koupí auto co má 400 000Km ( na tacho má ale standartních,bazarových 200 000Km),tak se nemůže divit,že auto volá po investicích.
Jinak ano,obecně se auta již nevyrábí tak kvalitní jako dříve,ale jsou dostupnější.Doba,kdy auto bylo majetkem je již naštěstí pryč,dnes se jedná již o více či méně spotřební zboží.
:stern: :stern: :stern:

Lord Iffy
hvězdička
Příspěvky: 466
Registrován: stř 13.05.2009, 22:46
Věk: 102

Re: klub čekatelů

Příspěvek od Lord Iffy »

Dovolím si oživit tohle téma.

Už některý z čekatelů pořidil a sdělí dojmy?:) Pomalu po W221 začínám velice nezávazně pokukovat (jestli, tak by to byla otázka přištího jara/léta, dost možná jako obvykle preference ještě X-krát změním). W220 je moc fajn svezení, ale po víkendu stráveném v W212 mám pocit, že novější auta mají taky své kouzlo (takže jednoduchá rovnice, W220 fajn svezení, vyhovující velikost, W212 novejší auto, malé = chci W221 :)). Co tak koukám občas na inzerci, tak se už dá sehnat alespoň dle popisu fajn kousek za relativně rozumné peníze. Motorově se mi zdají akceptovatelné v zásadě dvě verze - 320cdi nebo 500.

vycházející hvězda
Příspěvky: 870
Registrován: čtv 20.09.2012, 23:03
Auto: G 300 TD
Bydliště: Velká Hleďsebe
Věk: 60

Re: klub čekatelů

Příspěvek od »

Přemek Doležal píše:
Volhovič píše:Já bych spíš založil klub čekatelů na prachy! *jokingly* :'(
Samozřejmě že za ty prachy přibyde další :stern:
..............taky na nějaký čekám. Už jedou ??? :D
" onclick="window.open(this.href);return false;

macho
hvězdička
Příspěvky: 98
Registrován: sob 08.09.2012, 18:18
Auto: W140, ex-C124, ex-W123, ex-W203, ex-W202
Bydliště: Žilina (SVK)
Kontaktovat uživatele:

Re: klub čekatelů

Příspěvek od macho »

:D jj, jasne 007 takytak som v tom, ze cakam na 221-tku 8) :stern: *jokingly* *jokingly*

eaerbr
hvězdička
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 11.09.2014, 7:05
Auto: E 500

Re: klub čekatelů

Příspěvek od eaerbr »

...

chovanec
hvězdička
Příspěvky: 375
Registrován: úte 20.11.2012, 21:10
Auto: GLK 220cdi 4matic 2010
Bydliště: Dunajská Lužná
Věk: 58

Re: klub čekatelů

Příspěvek od chovanec »

Tak to trvalo iba 5rokov od založenia témy a z čakatela sa čoskoro majitel S 320cdi.Zatial ma čaka v Rakusku ale už je zarezervovana. ;)

sternDM1
vycházející hvězda
Příspěvky: 862
Registrován: ned 25.04.2010, 22:09
Bydliště: České Budějovice a okolí
Věk: 52

Re: klub čekatelů

Příspěvek od sternDM1 »

no ja byl projet tohle. Dobrý povoz, ale ty km a cena mne odradily. Pak nefungovali zadni elektricke operky hlavy, ktere sly zklopit, ale nahoru uz ne. Prave zadni okno neslo stahnout. Leva zadni sedacka nesla elektricky posouvat. A kdyz jsem se dozvedel, ze ty motory jsou poruchove a nahradni dily jeste dost drahe, tak jsem radsi znovu koupil W220. Jinak podvozek byl ok, nikde nic nehrkalo. To jen, kdyby se na to nekdo jel podivat. Uz je po druhe zlevnená :-)

https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;

https://d19-a.sdn.szn.cz/d_19/c_img_H_K ... .png,10,10

schicklgruber

Re: klub čekatelů

Příspěvek od schicklgruber »

Už začínám být starej, když si ty auta ještě žive pamatuju jako nový.

A když na to koukám jak se ta kůže leskne, sedáky jsou prosezený... ani za nic. :)

lelicz
hvězdička
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 09.06.2011, 20:27
Auto: 124 1.4 turbo 170k, Alfa Giulia 510k, Jeep 717k
Bydliště: Praha
Věk: 40

Re: klub čekatelů

Příspěvek od lelicz »

sternDM1 píše:no ja byl projet tohle. Dobrý povoz, ale ty km a cena mne odradily. Pak nefungovali zadni elektricke operky hlavy, ktere sly zklopit, ale nahoru uz ne. Prave zadni okno neslo stahnout. Leva zadni sedacka nesla elektricky posouvat. A kdyz jsem se dozvedel, ze ty motory jsou poruchove a nahradni dily jeste dost drahe, tak jsem radsi znovu koupil W220. Jinak podvozek byl ok, nikde nic nehrkalo. To jen, kdyby se na to nekdo jel podivat. Uz je po druhe zlevnená :-)

https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;

https://d19-a.sdn.szn.cz/d_19/c_img_H_K ... .png,10,10
kolik by to melo stat, kdyz pises ze te odradila cena, ktera je aktualne v inzeratu 3 kila (neco pod 10 procent puvodni nakupni hodnoty)? :-)

chovanec
hvězdička
Příspěvky: 375
Registrován: úte 20.11.2012, 21:10
Auto: GLK 220cdi 4matic 2010
Bydliště: Dunajská Lužná
Věk: 58

Re: klub čekatelů

Příspěvek od chovanec »

Už tyžden mam doma 320cdi pre mna podpriemerne zarabajuceho človeka je to auto ako z inej planety,tešim sa na každu jazdu a to žere o 4litre viac ako 200cdi.Ale kedže mam 52 a spotreba mesačna je o 80eur viac ako pri w211 tak to obetujeeem :)

schicklgruber

Re: klub čekatelů

Příspěvek od schicklgruber »

A spotřeba je to nejmenší. :-)

Ale vidím, že sis udělal radost.
Odpovědět