ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129


Autor tématu
bubisb1
hvězdička
Příspěvky: 137
Registrován: úte 19.05.2009, 23:23

ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od bubisb1 »

Ahoj, nevíte někdo něco o tomhle autě???

http://auto.bazos.cz/inzerat/28023850/M ... P-CENA.php" onclick="window.open(this.href);return false; díky bubis

jan333
vycházející hvězda
Příspěvky: 608
Registrován: úte 19.02.2013, 18:07
Auto: mustang 5.0 gt
Bydliště: praha
Věk: 49

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od jan333 »

ja sem teda analfabet ale to í by me odradilo

Madmax
vycházející hvězda
Příspěvky: 577
Registrován: úte 06.01.2009, 13:25
Auto: C200 CDI (S203), BMW GT 535i (F07)
Bydliště: Praha
Věk: 51

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od Madmax »

Mně by teda spíš odradilo to U 8)

Autor tématu
bubisb1
hvězdička
Příspěvky: 137
Registrován: úte 19.05.2009, 23:23

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od bubisb1 »

A to vám pánové řeknu, že jsem ho kontaktoval a zeptal jsem se ho
jestli je to verze USA CAN nebo evropa
jaký je rok výroby
jaký to má motor (kolik KW)
jestli má servisní knížku
jestli je možná prohlídka v MB před koupí
on mi napsal že se moc vyptávám,že servisku ztratil a že nemá čas odpovídat na otázky
Tak jsem mu napsal že píše TOP stav a není schopnej udat ANI rok výroby a že jsem potencionelní kupec a né BLBEC
TAK NA TAKOVÝ PRODEJCE POZOR

Fridrich

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od Fridrich »

Nejlepší sednout a jet se podívat osobně.

Hrnek
hvězdička
Příspěvky: 447
Registrován: pát 08.05.2009, 0:04
Auto: W140 500CL, prodane:-( W124 200TE, W210 290 TD,
Bydliště: Praha 9 Horní Počernice

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od Hrnek »

Madmax píše:Mně by teda spíš odradilo to U 8)
Mě už ta cestina :-!

prcek
vycházející hvězda
Příspěvky: 878
Registrován: čtv 31.07.2008, 14:51
Auto: W123 280CE
Bydliště: Most / Teplice

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od prcek »

Auto je v pohodě, evropský, motor M103.

GubaXan
hvězdička
Příspěvky: 320
Registrován: sob 08.06.2013, 16:18
Auto: W204
Bydliště: Praha
Věk: 32

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od GubaXan »

Tak se podivejte pozorněji na sauto nebo nazos, tam takovych kretenu je vice!
Krasne auto s perfektni cenou!!!

Ale problem je v tom, že až jim napises,tak to zacina : jsem doktor(nebo nekdo jiny) a musel jsem odcestovat jinam.
Nebo jsem z Anglie atd...

V inzerate je psano,ze auto stoji v CR, ale az mu napises(dovolat se nepovede) ze se na to prijedu podivat - tak najednou auto je nekde pryc...

To jsou vsechno kraviny, tam kde je nizka cena nebo hodne chyb v pravopisu se nemusime ani divat, je to podvod...

Taky jsem se jednou takhle chtel jet podivat, ale pred tim jsem zajel ohledne jineho auta a vsiml jsem si C řady, ktera jakoby byla v Anglii :D No co dodat, najdou se i takove, kdo tu zalohu odesle a ceka dodnes na auta :D

Fridrich

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od Fridrich »

guban tohle ale nebude ten případ

Autor tématu
bubisb1
hvězdička
Příspěvky: 137
Registrován: úte 19.05.2009, 23:23

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od bubisb1 »

To asi nebude ten případ který popisuje CubaXan, ale neumím si představit, že bych měl servisku a ztratil jí - jak se prodejce vyjádřil.To mi přijde divný A to vůbec neberu v potaz, že mi tedy po týdnu napsal , že má auto najeto 112000km (jeho číslicí 112km) a že to je r.v. 1991. To by mi pak ty kilometry neseděli ani se serviskou!!! Spousta lidí může namítnout- je to jen na letní ježdění. To ano s tím souhlasím. Mám mimo MB také moto Honda GL 1500 která je taky na letní ježdění - r.v. 2000, natočeno 131000km. To se člověk párkrát rozjede do Albánie, Chorvatska a podobně a kilometry skáčou jak divý. A to vůbec nezminuji, že každá místní vyjíždka kolem komína je cca 250-400km. A to je to pouhopouhá motorka se kterou se musí vždy zpět domů do garáže, jaké to pak musí být s kabrioletem??????????????????????????

Brabus63
vycházející hvězda
Příspěvky: 930
Registrován: ned 13.03.2011, 9:32
Auto: MB C32AMG, W124 250D, Viano
Bydliště: Praha

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od Brabus63 »

bubisb1 píše:To asi nebude ten případ který popisuje CubaXan, ale neumím si představit, že bych měl servisku a ztratil jí - jak se prodejce vyjádřil.To mi přijde divný A to vůbec neberu v potaz, že mi tedy po týdnu napsal , že má auto najeto 112000km (jeho číslicí 112km) a že to je r.v. 1991. To by mi pak ty kilometry neseděli ani se serviskou!!! Spousta lidí může namítnout- je to jen na letní ježdění. To ano s tím souhlasím. Mám mimo MB také moto Honda GL 1500 která je taky na letní ježdění - r.v. 2000, natočeno 131000km. To se člověk párkrát rozjede do Albánie, Chorvatska a podobně a kilometry skáčou jak divý. A to vůbec nezminuji, že každá místní vyjíždka kolem komína je cca 250-400km. A to je to pouhopouhá motorka se kterou se musí vždy zpět domů do garáže, jaké to pak musí být s kabrioletem??????????????????????????
Mám Golfa IV, rok 2002 a najeto 110000km. Takže je to možné... Jo je to TDi, každý tedy čeká velký nájezd km...

Fridrich

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od Fridrich »

Neškodilo by zohlednit cenu toho auta, dojet na osobní prohlídku a pak mudrovat a házet špínu, že jde o leváka.
Pokud chceš auto s komplet historií, pak navštiv třeba BahmanCars ve Švýcarsku, akorát to nebude za 120tisíc Káčé že...
http://www.bahmancars.ch/Occasions-vue- ... uid%5D=453" onclick="window.open(this.href);return false;

Autor tématu
bubisb1
hvězdička
Příspěvky: 137
Registrován: úte 19.05.2009, 23:23

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od bubisb1 »

Já neházel ani nechci házet na nikoho špínu. to nebyl úmysl. Dotazoval jsem se prodávajícího na to jestli má auto servisní knížku,kolik má auto najeto, jaký je to rok výroby a jestli je možno před koupí navštívit servis kde auto prohlídnou. Na to mi prodejce odepsal - moc se ptáte nemám čas na to odpovídat.
Je na každém jaký si s tohoto jednání udělá obrázek.

A (kolegovy) Brabus 63 - to je opravdu štěstí mít takové auto.

Autor tématu
bubisb1
hvězdička
Příspěvky: 137
Registrován: úte 19.05.2009, 23:23

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od bubisb1 »

A aby mě tu zase někdo nebičoval, - v původním znění inzerátu nebyl psán ani rok výroby ani ujeté kilometry, to je tam doplněné až nyní.

Michal 500 SEC
hvězda
Příspěvky: 1101
Registrován: pát 01.08.2008, 10:48

Re: ZVAŽOVANÁ KOUPĚ W129

Příspěvek od Michal 500 SEC »

Ten link nefunguje, ale jak jsem pochopil, tak to měla bejt R129 za 120t Kč? Nic ve zlým, ale za tu cenu je podstatný jestli to jde vůbec natočit, ptát se na servisku, počet km a prohlídku na servisu, by mě teda jako prodávajícího asi taky nadzvedlo, protože to vypovídá o tom, že zájemce nemá buď vůbec představu o tom co a za kolik chce koupit, nebo je to vykuk, co by chtěl zlatý vejce za 3,-Kč.
Každá žehlička, která je v inzerci kolem 150t Kč bude okamžitě vyžadovat investici kolem 200t Kč, to není nějaká fáma, to jsou zkušenosti X lidí včetně mě. Servis toho auta je drahej (pokud se má dělat pořádně a má to bejt spolehlivý) a proto na něj lidi kašlou, proto jsou ty auta tak levný, resp. ty co jsou inzerovaný za takovou almužnu. Auto ve skutečným TOP stavu, s historií a pravidelným servisem bude od 10t Eur nahoru, minimálně... Vždyť jenom kabely ke svíčkám na to stojí 600,-Euro, proto je tam každej nechává dokud to auto aspoň jde nastartovat, tlaková zkouška hydrauliky střechy je 1000,-Euro, výfuk je něco přes 3000,-Euro při vrácení starýho dílu, atd. Bavím se o origo dílech, ne o kšuntu z Kelly, se kterým to fungovat na 100% nebude. Moje auto tuhle injekci dostalo a každej kdo se v něm pak vezl absolutně nechápal jak to jede, jak to brzdí a jak to žehlí silnici, že takovou R129 v životě nejel (a to byli lidi, kterejm prošly rukama desítky Mercedesů). A když jsem to prodával za směšných 12t Eur, tak to nakonec koupil bejvalej západní Němec, protože tady v ČR si každej myslí, že takový auto koupí za 150000,-Kč. Nekoupí.

PS: a měl jsem 92' se skutečnýma 125300 km. Ten kdo si koupil R129 měl málokdy jen jedno auto, můj nájezd byl kolem 3000km/rok, protože jezdit s tím v dešti jaksi ztrácí efekt, o zimě nemluvím, kolik je dní, kdy je krásně, člověk má čas, nemusí se věnovat rodině, nemá na víkend naplánovanou jinou akci a nebo nejede někam jiným autem?
Odpovědět