Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od Přemek Doležal »

No : ...fšechno je na hovno, jen včely jsou na med, ...a ten je taky na hovno. Pravda ?

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od viano »

med je dobrej, jako jedinej se nezkazí *thumbs up*

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od kejb »

dělat 7 dní v týdnu se prostě dlouhodobě nedá, nějakej odpočinek musí bejt...dřív nebo pozdějc se to projeví ať na zdraví nebo vztazích....krátkodobě k vyřešení nějaký situace - ok ale dlouhodobě je to cesta do pekel ]:->
je mi líto kluků, který makaj v práci a pak ještě doma po večer a víkendech na autech jenom proto aby panička měla dost peněz na svoje hadříky a ostatní sračky. A to si normálně v řádný práci vydělávaj 3x kubass a je to furt málo...

sádrák
vycházející hvězda
Příspěvky: 756
Registrován: sob 16.08.2008, 20:20
Auto: MB W115 a mnoho dalších starých strojů
Bydliště: Boleslavsko

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od sádrák »

kejb píše:dělat 7 dní v týdnu se prostě dlouhodobě nedá, nějakej odpočinek musí bejt...dřív nebo pozdějc se to projeví ať na zdraví nebo vztazích....krátkodobě k vyřešení nějaký situace - ok ale dlouhodobě je to cesta do pekel ]:->
je mi líto kluků, který makaj v práci a pak ještě doma po večer a víkendech na autech jenom proto aby panička měla dost peněz na svoje hadříky a ostatní sračky. A to si normálně v řádný práci vydělávaj 3x kubass a je to furt málo...
Je to tak a jde o to, že někdo v pohodě vyžije s 20 tis měsíčně a je svým způsobem šťastnej a někomu přijde málo 120 kolíků. Znám takové a je mi jich líto. A pak je skupina workoholiků, kterým nejde ani tak o peníze, ale práci samotnou a uštvou se. Taky takové znám a většinou si to uvědomí až když leží ve špitále na JIP.. :(

Kuba_Mates
vycházející hvězda
Příspěvky: 559
Registrován: pát 01.08.2008, 8:00
Auto: W126/280SEL, W639

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od Kuba_Mates »

Podle vykladani takovi i sem chodi (a delaji modylky letadel).

kejb: Mne takovych kluku lito neni; budto to delaji vedome a radi, nebo prijdou na to, ze to zato nestalo. (a v takovem pripade to asi je uzitecna zkusenost) Mne to posoudit neprislusi.

viano: Vcelaris? Ja bych rad zacal, ale az zpatky na Morave. Zatim se vybavuji znalostne.

Tak me napada, jestli mi nekdo nevymeni pruziny na aute. Ale bojim se zeptat :-D
V nedeli rano posloucham vinyly, varim si dobra jidla a chodim na dlouhe prochazky. Obcas mam roupy treba i uklizet, ale nedelam to. Nedeli ctim jako den klidu a dusevni pohody. Nejradeji jsem se svymi blizkymi za jakychkoliv okolnosti.

Autor tématu
zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od zadek524 »

Osobně pracuji 7 dní v týdnu už mnoho a mnoho let. Výjímky ale jsou, občas i nedělám (to je párkrát do roka), to pak dělám na svém nebo na zahradě.... ;)

Thomas_124
král hvězd
Příspěvky: 5960
Registrován: stř 06.11.2013, 23:00

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od Thomas_124 »

kubass píše:Jak to tak čtu tak sem asi divnej když dělám za kilo na hodinu... :x
To máš hezký plat. Tady u nás to má málokdo. Ženské berou 6-8 a chlapi 10-12. A dětem jen prospěje učit se skromnosti. Děti nejsou až tak moc o penězích. Spíše je to sobectví regulovat počet dětí podle peněz. A proto nás za chvíli přerostou muslimové..

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od kejb »

zadek524 píše:Osobně pracuji 7 dní v týdnu už mnoho a mnoho let. Výjímky ale jsou, občas i nedělám (to je párkrát do roka), to pak dělám na svém nebo na zahradě.... ;)
ale o víkendu vergly neděláš, ne?

a proto, jak jsem tě vždycky viděl, jak jseš udřenej, stal jsem se samostatným abych tě se svejma opravama nemusel otravovat ;)

enougher
kometa
Příspěvky: 2477
Registrován: ned 13.05.2012, 1:00
Auto: SL55AMG,W447, CLK320, CL500 4M AMG,c126 560
Bydliště: Praha
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od enougher »

zadek524 píše:Osobně pracuji 7 dní v týdnu už mnoho a mnoho let. Výjímky ale jsou, občas i nedělám (to je párkrát do roka), to pak dělám na svém nebo na zahradě.... ;)

Tak to kecas protoze v pondeli mas nedeli a jan na neco sahnes tak te Marta zbije :D

Autor tématu
zadek524
král hvězd
Příspěvky: 4495
Registrován: čtv 31.07.2008, 13:59
Auto: 124 - to je krásný číslo co mám rád
Bydliště: Nehvizdy, Praha - východ
Věk: 49
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od zadek524 »

Enou: V pondělí je neděle, ale neděle začíná v 16 hodin. 8)
Kejb: No o víkendu dělám na autech jeden den, protože druhej den jsme vždycky u rodičů na statku, tam kuchám svoje vraky na díly nebo opravuju velice početný místní vozový park. ;)

šroťák
hvězdička
Příspěvky: 107
Registrován: sob 20.09.2008, 21:09
Auto: trabant
Bydliště: vRakovník - Dereisen
Věk: 44

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od šroťák »

tady někomu něco soukromě říct je jak to vyhlásit megafonem :-! kdybych tu chtěl nějaký historky veřejně rozmazávat založím si brečící téma, věc je mezi dvěma účastníky vyřízená a zbytku do toho nic není *stop*
Jinak představy o platech tu mají někteří moc zajímavý - možná by jim prospělo jen tak obvolat nabídku volných míst v inzercích aby se vrátili do reality běžných lidí.

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od viano »

šroťák píše: Jinak představy o platech tu mají někteří moc zajímavý - možná by jim prospělo jen tak obvolat nabídku volných míst v inzercích aby se vrátili do reality běžných lidí.

asi tak *thumbs up* 8)

Bertram
hvězda
Příspěvky: 1049
Registrován: ned 04.11.2012, 17:32
Auto: Spousta

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od Bertram »

Nebo spíš do reality toho,jaké z některých lidí dělají zaměstnavatelé ...ovce...

viano
hvězda
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 23.09.2008, 18:29
Auto: šrot

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od viano »

no nevím jak by sis třeba jako státní zaměstnanec vyjednával dvojnásobek mzdy :)

Bertram
hvězda
Příspěvky: 1049
Registrován: ned 04.11.2012, 17:32
Auto: Spousta

Re: Kolik stojí výměna zadní pružiny u W126???

Příspěvek od Bertram »

Řekl bych,že to je jeden z mnoha důvodů,proč právě nejsem státní zaměstnanec. :)
Odpovědět