Geometrie - zahada


pan Dymák
hvězdička
Příspěvky: 251
Registrován: úte 26.11.2013, 23:36
Auto: w210 E55
Bydliště: Praha
Věk: 45

Re: Geometrie - zahada

Příspěvek od pan Dymák »

masie píše:Vcera jsem zkousel pohnout obema prednima kolama a je tam vule.
Měl jsi to nastartovaný??
Pokud ne, tak je v hřebenu vždycky vůle, která se pak vymezí tlakem oleje

Autor tématu
masie
hvězdička
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 13.08.2009, 18:44
Auto: MB W210 320CDI HELMUT

Re: Geometrie - zahada

Příspěvek od masie »

Dekuji za vysvetlenou. Nastartovane jsem to nemel pri testu :-D Omrknu, ale az za 10 dni. :stern:

colombo350
hvězdička
Příspěvky: 220
Registrován: ned 15.11.2009, 19:38
Auto: W210 E240. / W251 R320
Bydliště: Senica SK
Věk: 47

Re: Geometrie - zahada

Příspěvek od colombo350 »

Aj keď je tam voľa pri vypnutom motore tak môže byť iba minimálna, ten tlak oleja zasa zázraky neurobí. A píšeš že sú menené zadné sileny zadnej nápravy, a mne to robili práve predné silenbloky zadnej nápravy.

Autor tématu
masie
hvězdička
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 13.08.2009, 18:44
Auto: MB W210 320CDI HELMUT

Re: Geometrie - zahada

Příspěvek od masie »

Vyřešeno

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Geometrie - zahada

Příspěvek od Přemek Doležal »

Že jsem tak smělý,
..... mohl bys pro ostatní pacienty napsat, CO to bylo ?????
Děkuji. @}->--

Mystik4l
vycházející hvězda
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 17.09.2009, 18:17
Auto: W210 E200CDI ~200kW, W203 C30 AMG ~220kW 660Nm

Re: Geometrie - zahada

Příspěvek od Mystik4l »

Vzhledem k tomu, že mám podobný problém, tak mě to také zajímá. Na přední nápravě vyměněny silentbloky jak spodních tak horních ramen, čepy ok, na zadní nápravě zatím vyměněno uložení nápravnice, ostatní vypadá ok, ale taky asi preventivně vyměním, protože už jsem z toho taky hotovej. Podle všeho to ale stále vypadá, že je špatně něco na předku. Gumy se nesjíždějí, auto jede rovně. Je pravda, že tam mám 18" kola, ale před rokem jsem byl právě mile překvapen, že to není ani tolik znát na jízdním komfortu. Jenže jak jsem přezul ze zimních, tak jsem auto ani nepoznal. Dokonce jsem dal i jiné pneu a žádná změna. Jinak řízení mám zcela bez vůle a ložiska v nábojích taky. Pružiny neprasklé, tlumiče v pohodě.

Autor tématu
masie
hvězdička
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 13.08.2009, 18:44
Auto: MB W210 320CDI HELMUT

Re: Geometrie - zahada

Příspěvek od masie »

A tak cim to bylo ...

Spodni ramena ... ty hydrosileny. Ze vypadaji ok se jen na oko zda. Me vypadaly nepopraskane a v poho. To co se uvnitr delo nevim.Nicmene po vymene vse ok.Vymenil jsem pro jistotu i ty dva spunty ( dva sileny proti sobe na spodnim rameni) na kazde strane.

Promazal vrzaky (sundat manzetu a ...).Vse Lemforder.

Vliv maji samozrejmne tlumice , zadni rameno - cim se dela geometrie , silenbloky zadni napravy,volne loziska predniho kola,vule v rizeni,stav cepu,pneumatiky a taky samotne nastaveni geometrie.

Nejsou to drahe polozky.Drahy je cas nad tim mesice premyslet.

FOX33
hvězdička
Příspěvky: 46
Registrován: ned 26.01.2014, 21:24
Auto: E290TDI,E290TDIautom,W210/300D,W126/300D V6 lang
Bydliště: Písek,jižní čechy
Věk: 50

Re: Geometrie - zahada

Příspěvek od FOX33 »

Těžko dělat geometrii s dílama který jsou k dispozici.Vyměněný horní i spodní ramena za nový,auto plavba neskutečná.Největší problém-přední silenblok spodního ramena.Dokud tam byly originály,nemělo to kaz.Jakákoliv náhražka k ničemu.Poprvé jsem dal silenbloky od febi.Začátek dobrý,po dvou letech katastrofa.Pak jsem dal vaico -katastrofa okamžitě silenblok měkkej jak bláto.Došel jsem k závěru že tento silenblok nikdo jiný než mercedes nedokáže vyrobit.Scháněl jsem Lemforder-nikde již není k dispozici-vyprodáno a kromě toho nemyslím si že se to přiblíží kvalitě originálu.. Ještě dodávám že zadní náprava má všechny kosti co byly špatný vyměněný.Přestává mě díky takové maličkosti to auto bavit.To co tady někdo psal že ty kosti kterými se na zadku seřizuje sbíhavost od Febi stojí za ho... -tak měl naprostou pravdu -ten čep je úplně trapně volnej už u novýho-no výsměch.Měl by být tuhý aby se s ním nedalo snadno pohnout.Zkrátka kvalita druhovýroby je příšerná-ty spodní ramena budu chtít rozhodně vrátit-to bude komedie :-)...

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Geometrie - zahada

Příspěvek od Merc124 »

FOX33 píše: ned 21.11.2021, 13:20 Těžko dělat geometrii s dílama který jsou k dispozici.Vyměněný horní i spodní ramena za nový,auto plavba neskutečná.Největší problém-přední silenblok spodního ramena.Dokud tam byly originály,nemělo to kaz.Jakákoliv náhražka k ničemu.Poprvé jsem dal silenbloky od febi.Začátek dobrý,po dvou letech katastrofa.Pak jsem dal vaico -katastrofa okamžitě silenblok měkkej jak bláto.Došel jsem k závěru že tento silenblok nikdo jiný než mercedes nedokáže vyrobit.Scháněl jsem Lemforder-nikde již není k dispozici-vyprodáno a kromě toho nemyslím si že se to přiblíží kvalitě originálu.. Ještě dodávám že zadní náprava má všechny kosti co byly špatný vyměněný.Přestává mě díky takové maličkosti to auto bavit.To co tady někdo psal že ty kosti kterými se na zadku seřizuje sbíhavost od Febi stojí za ho... -tak měl naprostou pravdu -ten čep je úplně trapně volnej už u novýho-no výsměch.Měl by být tuhý aby se s ním nedalo snadno pohnout.Zkrátka kvalita druhovýroby je příšerná-ty spodní ramena budu chtít rozhodně vrátit-to bude komedie :-)...
vůbec se ti nedivím, kvalita materiálu je v D.V. děsná, origo je origo ať si každý remcá co chce ]:-> jen ty cenovky jsou prostě jinde o:-)
Odpovědět