elektromobily po stopáté

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Humungus »

Zajimavy info, 100% elektromobilita je naprosta, nerealizovatelna utopie ... Kez by zeleny skodici napric svetem a hlavne v EU tahli od valu ...

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od kejb »

Pokud podporujete ve vedení lidi, který veřejně jsou pro tyhle úchylárny, tak se nedivte...
Tyhle lidi se už dopředu netají s tím, že Vám budou chcát na hlavu a přesto jim tleskáte :ramena:

Tohle poplakávání je zbytečný, doba pokročila a starý svět je pryč.
Žádný hrabání se s mastnýma rukama od šmíru v sobotu dopoledne, to už BYLO.
Zamáčkněte slzu, dnes už kromě důchodců (a pár nadšenců) nikoho nezajímá nějaký zvuk motoru nebo opravdová svoboda.
Elektrika v autech obyčejnýho čecha vůbec trápit nemusí *jokingly*

Budoucnost je v Patnáctiminutovém městě (nebo podobným úchyl konceptu) Stejně tak, jak vy hýkáte, když z vás Fialova vláda dělá kretény, tak budou následující generace hýkat, až je ty další vlády budou připravovat o poslední zbytky svobody a budoucnosti.
*drink*

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Balda »

Tak ja jsem ten posledni, kdo by podporoval at tuhle nebo minulou vladu. Zasrany rousky, lokdauny apod. pripravily pulku naroda o imunitu i zdravy rozum.
Hum: Ja ti tech realit kolem elmobility muzu dat vic a znovu pripominam ze na svoje elektricke BZ4X nedam sahnout, i kdyz vsude ctu jak je to hrozny auto. Predstav si parovou jizdu, to je bezne ze se jezdi dalky ve skupine. Pokud se budou chtit elektroauta nabit, tak se u nabijecky muzou rovnou utaborit, pokud budou mit rozdilny dojezd, tak ty pauzy budou castejsi a kdyz mezi nima bude spalovak, tak si bude pripadat jako debil. Rozhodne jsem odpurce nucene elmobility, podle mne se evropa stane automuzeem jako kuba, vetsina lidi se spalovaku nevzda.Vlastne ani ja ne.
Lada ja ti gratuluju, ze ses vybod na praci. Toho zivoty nam zas az tak moc nezbyva, aby ho clovek stravil v praci.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Merc124 »

Balda píše: pát 21.04.2023, 6:31 Lada ja ti gratuluju, ze ses vybod na praci. Toho zivoty nam zas az tak moc nezbyva, aby ho clovek stravil v praci.
zase na druhou stranu, bez práce člověk tak nějak chřadne a chřadne až uchřadne ;)

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Balda »

Tak ja se tedy moc nenudim, naopak. Mam spoustu zajmu i malych povinností. V jakemsi duchodu jsem 11 let a vidim jen pozitiva. Nemusim platit zdravotni pojisteni a zvedat telefony. Rano vstavam v sest a vecer padnu do postele jak po sichte

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Merc124 »

a ty elektro auta nám nějak nejdou na odbyt *jokingly* *jokingly* a kdo si je pořídil s využitím dotací :-! což je prostě levota, tak nevím jak se mu to podaří jako ojeté prodat :-$ už se zavírají továrny =-o
https://svethospodarstvi.cz/komentare/s ... .sznhp.box

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: elektromobily po stopáté

Příspěvek od Balda »

Muj elektro padl za rok o tretinu ceny, o prodeji uz ani uvazovat nejde, odepsat půl mega za rok se mi jeste nikdy na zadnem aute nepovedlo. Ja si nestezuju nevadi mi to ale pro nekoho by to mohlo byt fatalni.
Odpovědět