Fórum bylo aktualizováno, pro více informací mrkněte sem: viewtopic.php?f=10&t=70529

Grafika se bude postupně za provozu měnit - není potřeba psát stále dokola stížnosti že je to hnusný. Je to výchozí vzhled phpbb systému.

Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

robik4
hvězdička
Auto: Osobní,nákladní,obytné
Místo/Bydliště: Bezirk Raudnitz an der Elbe
Stav: Offline

Re: Servis Mercedes v Čechách a na Moravě

Příspěvek od robik4 » Ne 14.07.2019, 18:47

Tak to se vůbec nedivím a přeju Ti,ať se to fofrem pohne !

Autor tématu
scout76
král hvězd
Auto: Už se mi to sem nevejde
Místo/Bydliště: Sokolov
Věk: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scout76 » Po 15.07.2019, 22:52

tomasb napsal:
Ne 14.07.2019, 12:46
Já mám u nich zaplaceno E400d, objednával jsem začátkem března, slibováno bylo do konce června, že bude určitě. Aktuálně už je to přes týden po termínu ve smlouvě a stále nic. Prej je už někdy od 28.6. vyrobený a stojí v Sindelfingenu. Jsem už dost nasranej.
Tak to bych byl taky a žádal nějakou kompenzaci. Nevím,ale už podle názvu dealera bych tam asi nic nekoupil "René - pozdě vytažené" *jokingly* .

metrák66
hvězda
Auto: MB W110
Místo/Bydliště: Kfely
Věk: 53

Příspěvek od metrák66 » Út 16.07.2019, 14:56

V říši by si to nedovolili a nejkrásnější sekretářka by ve dveřích dala na uvítanou orál bez.Košťata u nás jsou ještě nasraný,že si zákazník dovolí oponovat.

tomasb
hvězdička
Auto: E400d 4matic kombi 2019

Příspěvek od tomasb » Út 16.07.2019, 23:19

Tak v pátek už by mělo být předání. Od minulého pátku už byl v Dobrovicích na celním skladu. Tak doufám, že to nebude zase jinak a že ve 14 hodin už budu přebírat.

enougher
kometa
Auto: W639,W164 320Cdi,SL 55AMG.CLK320 W216
Místo/Bydliště: Praha
Věk: 43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od enougher » Pá 19.07.2019, 17:40

Moc se mi libi kdyz je tady napsano ze v nemecku je vsechno super atd....
Nemci maji stejne problemy jako my tady... neustale inovace a malo kvalifikovanych lidi... mam za sebou nekolik reklamaci na praci Nemeckeho Mercedesu a nakonec bylo velky fakju a cau. a uz nevolejte.....

Autor tématu
scout76
král hvězd
Auto: Už se mi to sem nevejde
Místo/Bydliště: Sokolov
Věk: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scout76 » Pá 19.07.2019, 18:59

Ahoj Radku,

za mě to v Německu je super. Pozitivní zkušenost (několik let) se servisem MAN,VW a Mercedes. Nevím jestli je to tím,že jezdím na západ,ale už jednání je zcela jiné než u nás. Nehledě na to,že ceny dílů jsou totálně jinde(vstřik MAN TGA - CZ 23 000Kč do tří dnů a v SRN 460€ skladem ihned v regále,kabeláž motoru CZ 19680 Kč SRN 360€). Cena oleje,umění najít závadu a neměnit půl auta stylem pokus omyl. To jsou pro mě fakta,které pro mě hrají roli. Chápu,že můžeš mít negativní zkušenost se servisem v SRN,ale já mám prostě stejnou (několikerou) se servisy zde. Co je hlavní,tak nevěřím tomu,že by mi v SRN na fakturu připsali něco,co na autě nevyměnili. Naopak u značkových servisů v CZ je to taková nějaká samozřejmost,že si mechanici domů odnáší díly,náplně,které pak známým nabízejí za polovinu ceny. Reklamaci opravy jsem u SRN řešil jednou a bez keců vše opravili. U nás je k reklamaci milion keců a většinou se to svede na jinou část,která se záhadně porouchala(bylo to načnutý pane),protože to servis nechce platit ze své kapsy.
V této zemi stačí jít reklamovat po týdnu boty,který se po týdnu rozlepí. Prodavačky se chovají,jako by to šlo z jejich kapsy. "Pane vy jste v těch botech šel když pršelo? Tak to nemůžeme uznat,protože ty do deště nesmí."
By jeden blil jak se tu chovají k zákazníkům. V této zemi totiž vše nahrává vymrdancům,kteří na úkor slušných lidí parazitují. Je jedno jestli to je servis,prodejna elektra nebo autobazar. Vyjímky sice existují,ale výjeby jsou v převaze.

Odpovědět