omezovač rychlosti

VITO, VIANO, SPRINTER a další...
Odpovědět

Autor tématu
jugi
hvězdička
Příspěvky: 16
Registrován: pát 05.05.2017, 8:01

omezovač rychlosti

Příspěvek od jugi »

Ahoj všem, poradíte někdo koupil jsem sprinter 906 211CDI a mám v něm omezenou rychlost na 120km/h, jde to odstranit???
dík

W463
hvězda
Příspěvky: 1403
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: omezovač rychlosti

Příspěvek od W463 »

jde

Autor tématu
jugi
hvězdička
Příspěvky: 16
Registrován: pát 05.05.2017, 8:01

Re: omezovač rychlosti

Příspěvek od jugi »

Nenapinej mě, měl bys tip jak na to?, mám tu diagnostiku origo mercedes, nevím jak,ale podařilo se mi omezit tohle auta na 90km/h, nevím jak zpátky natož to deaktivovat.
Dík za odpověď

W463
hvězda
Příspěvky: 1403
Registrován: pát 05.06.2009, 17:53
Auto: to obcas tak pribejva, ze uz se to sem nevejde
Bydliště: Doma

Re: omezovač rychlosti

Příspěvek od W463 »

ahaaaa, takze panacek si uz poridil vlastni diagnostiku, aby si to mohl udelat sam *jokingly*
tip mam jen jeden, kdyz tomu nerozumis, tak do toho nestrkej rypak ]:->
ja tuhle cinnost delam za penize, tak az to budes chtit, tak ze ozvi :-*

Autor tématu
jugi
hvězdička
Příspěvky: 16
Registrován: pát 05.05.2017, 8:01

Re: omezovač rychlosti

Příspěvek od jugi »

Kámo, na fóru je spousta lidí který hledají pomoc jeden od druhého, přijeď, mám tu pro tebe připravený pětikilo, Beroun

Mikesh
hvězdička
Příspěvky: 197
Registrován: sob 07.05.2011, 20:00
Auto: W126 500SE

Re: omezovač rychlosti

Příspěvek od Mikesh »

Toho si nevšímej... Tady na fóru už dávno není rada zdarma z lásky ke značce a komunitě. Přesně na tohle MBCC fórum umírá. Technická sekce je více méně mrtvá a někteří si sem chodí dokonce jen pohonit ego do pokecu... Asi nová doba :-/ Myslím, že tohle je na zahraničních fórech, která navštěvuji něco nepředstavitelného. Tam člověku odpoví i když má sebeblbější dotaz. Takže sice ti asi neporadím, ale pokud můžu doporučit, napiš svůj dotaz přes klíčová slova do googlu v angličtině nebo němčině a určitě něco najdeš. Přitom někdy stačí tak málo... A W463 nebude mít co žrát 007

Autor tématu
jugi
hvězdička
Příspěvky: 16
Registrován: pát 05.05.2017, 8:01

Re: omezovač rychlosti

Příspěvek od jugi »

Dík za odpověď, na fóru je hromada supr rad, ale anonymita evidentně dělá z některých lidí blbce, dík za tip, mám nějaký tipy, kdo to zvládne..👍
Odpovědět