Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE


Autor tématu
Mamut
vycházející hvězda
Příspěvky: 664
Registrován: sob 30.07.2011, 17:44
Auto: W140 S600 SE

Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od Mamut »

Zdravim
Mate niekto skusenosti s alternativnymi znackami novych Airmatic tlmicu? Praskol mi tlmic a na ebayi je plno vyrobcov tlmicov ktore strojia stvrtinu toho co novy. Keby to vydrzalo aspon 100 000 tak by som sa neurazil.


nasiel som napriklad tento.
Stoji to zato vyskusat/??
Mate skusenosti aj s inymi ako je Arnott\?? dajte vediet

https://www.ebay.de/itm/1x-FEDERBEIN-ST ... Sw5M9alDLv
Naposledy upravil(a) Mamut dne úte 14.04.2020, 15:15, celkem upraveno 1 x.

MB124
hvězdička
Příspěvky: 46
Registrován: stř 12.10.2011, 20:55
Auto: MB W220 320i 2000

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov

Příspěvek od MB124 »

Originál je nejlepší.měl jsem na autě nějaký hrůzy maxpedingros nebo jak se to jmenovalo (koupil jsem jeden na předek) ....děs a běs.cena byla slušná ale jizda hrozná.přišlo mi,že funkci tlumiče a vzduch.podvozku plní jen tak na půl.navíc tam byl hned špatnej ten ventil,co je z vrchu tlumiče.
už bych na auto nedal žádnou druhošku,radši koupím originál

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov

Příspěvek od Merc124 »

nebo tam dej něco takovýho . https://www.autokelly.cz/Product/DU-DAS ... 1;44445214
event. Bilstein

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov

Příspěvek od metrák66 »

Mě nejde do hlavy,proč má někdo potřebu kupovat nějaký levný polský nebo číňanský krámy,který jsou na chvíli a pochybné kvality.Jestli to nebude tím,že si někdo chce vyvážet zadek v opici a na banány není 009

Autor tématu
Mamut
vycházející hvězda
Příspěvky: 664
Registrován: sob 30.07.2011, 17:44
Auto: W140 S600 SE

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov

Příspěvek od Mamut »

Nechcel som reagovať ale musím

Ries si prosím ťa svoje komplexy na niekom inom a nezavid druhým.
Áno mám auto na ktoré nemám adekvátny príjem ale je to staršie auto na ktoré existuje aj druhovyroba a bez problémov sa to dá uservisovat aj s bežným platom. Tým nemyslím že tento tlmič za pár stoviek je adekvátny ale preto som dal dotaz. Nikdo uceny z neba nespadol

Chcel by som teba vidieť keby si kúpiš takéto auto za pár tisíc aby si dotoho lial 1100 Eurový jeden tlmič.
Keby som si mohol dovoliť dať 1000eur za tlmič tak by som si určite nekúpil takéto vylietane prémiové vozidlo

Autor tématu
Mamut
vycházející hvězda
Příspěvky: 664
Registrován: sob 30.07.2011, 17:44
Auto: W140 S600 SE

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov

Příspěvek od Mamut »

A mimochodom
Bola prasknutá guma vzduchovej vzpery. Snáď som si to dobre zapamätal..
Cena 150eur aj s prácou

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov

Příspěvek od metrák66 »

Mamut píše: úte 14.04.2020, 15:07 Nechcel som reagovať ale musím

Ries si prosím ťa svoje komplexy na niekom inom a nezavid druhým.
Áno mám auto na ktoré nemám adekvátny príjem ale je to staršie auto na ktoré existuje aj druhovyroba a bez problémov sa to dá uservisovat aj s bežným platom. Tým nemyslím že tento tlmič za pár stoviek je adekvátny ale preto som dal dotaz. Nikdo uceny z neba nespadol

Chcel by som teba vidieť keby si kúpiš takéto auto za pár tisíc aby si dotoho lial 1100 Eurový jeden tlmič.
Keby som si mohol dovoliť dať 1000eur za tlmič tak by som si určite nekúpil takéto vylietane prémiové vozidlo
Nóóóó asi si se stal obětí mýho komplexu.....Za naškudlený peníze koupit ten nejlevnější nebo druhej nejlevnější šrot je prostě blbost.čekat,že to nebude chtít žádný peníze je ještě větší a kupovat pochybný díly z pšonska nebo číny je ta největší.Tož asi tak ogare,ale nebuď smutnej,protože svět potřebuje lidi jako jseš ty 007

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov

Příspěvek od Přemek Doležal »

Mamut píše: úte 14.04.2020, 15:07 Nechcel som reagovať ale musím

Ries si prosím ťa svoje komplexy na niekom inom a nezavid druhým.
Áno mám auto na ktoré nemám adekvátny príjem ale je to staršie auto na ktoré existuje aj druhovyroba a bez problémov sa to dá uservisovat aj s bežným platom. Tým nemyslím že tento tlmič za pár stoviek je adekvátny ale preto som dal dotaz. Nikdo uceny z neba nespadol

Chcel by som teba vidieť keby si kúpiš takéto auto za pár tisíc aby si dotoho lial 1100 Eurový jeden tlmič.
Keby som si mohol dovoliť dať 1000eur za tlmič tak by som si určite nekúpil takéto vylietane prémiové vozidlo
Ty seš tady se svejma Mamutama v nákupu za pade apod provařenej, ty už tady nic nevysvětluj, prosím. *stop* *stop* *stop*

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od metrák66 »

Hlavně tím dobrovolným výpalným co nasypal tenkrát čobolstánu *jokingly*

Autor tématu
Mamut
vycházející hvězda
Příspěvky: 664
Registrován: sob 30.07.2011, 17:44
Auto: W140 S600 SE

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od Mamut »

Vidím že sa tu nič nezmenilo jeden idiot za druhým :'( :'(

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od metrák66 »

Hej!Poslední roky jejich čím dál tím víc 007 .Škoda,že se ty auta staly dostupný i skladníkům z Lídlu :'(

Autor tématu
Mamut
vycházející hvězda
Příspěvky: 664
Registrován: sob 30.07.2011, 17:44
Auto: W140 S600 SE

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od Mamut »

Mne je zase ľúto že je to dostupné pre zakomplexovaných pseudomilionarov ktorým vadí že existujú ľudia ktorí si to chcú z poctivých nenakradnutych peňazí opraviť svojpomocne

09medved
kometa
Příspěvky: 1803
Registrován: stř 13.04.2011, 19:33
Auto: málo místa na vše,tak W212/200CDI
Bydliště: v Praze u mě

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od 09medved »

važ svá slova chlapče,když jsi tady přišel se staženým vocasem žádat o radu tak tě nikdo IDIOTEM nenazýval.To že se ti zdají některý reakce místních starousedlíků nepřiměřený,ano může být,ale věř že většina z nich ví o čem mluví.A pokud koupíš prémiový auto,musíš taky počítat s prémiovýma opravama.Jo a když už chceš závady řešit svépomocí,prolistuj si odkazy o pár řádků zpět - hodně z toho co tě zajímá(a bohužel tě bude i čekat s tímhle modelem) je tu už popsáno a více či méně úspěšně řešeno ostatními majiteli.Aspoň se nebudeš cítit dotčenej za odpovědi na některý tvý zbytečný otázky

Autor tématu
Mamut
vycházející hvězda
Příspěvky: 664
Registrován: sob 30.07.2011, 17:44
Auto: W140 S600 SE

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od Mamut »

Máš pocit že premek alebo metrak66 mi dali na moje otázky nejaký zmysluplný koment alebo radu na môj problém s autom?Sú to len ustipacne komenty podľa ktorých usudzujem že takovy človek premna nič neznamená a inak ich nazvať bohužiaľ nemôžem. Keď ja som pre nich idiot ktorý si dovolil napísať otázku na môj problém tak oni sú pre mňa to iste


A úprimne ľutujem že som sa sem po rokoch znova vrátil požiadať o pomoc.

Jediný ty ešte jeden pán a mechanik sa mi snažili pomôcť ten zbytok ma poslal do háje

Myslel som že forum má spájať ľudí s rovnakou znackou a pomocou a nie riešiť niekoho život či nato má alebo nie. Nikdy by som si nedovolil súdiť druhých zato koľko zarábajú nebo nezarábajú a nepovysoval sa nad druhými...

Přemek Doležal
král hvězd
Příspěvky: 21678
Registrován: pát 03.12.2010, 0:20
Auto: W 124, a jiná, a jiná...
Bydliště: Jihlava, Šafaříkova 28
Věk: 71
Kontaktovat uživatele:

Re: Alternativni vyrobcovia Airmatic tlmicov VYRIESENE

Příspěvek od Přemek Doležal »

A úprimne ľutujem že som sa sem po rokoch znova vrátil požiadať o pomoc.

Nám je to taky líto, ale zase se po čase dobře pobavíme když vidíme a čteme, čo taký somár dokáže. *jokingly* *jokingly* *jokingly*
Odpovědět