Covid 19.

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Covid 19.

Příspěvek od Balda »

Lidi ted umiraji na nasledky covidovych opatrenich potichu a bez zarazeni do statistik. Narusena imunita a zanedbana lekarska pece delaji svoje. Pri kovidu volala kamaradka, zdr. sestra na odberech, povidam, mas fofr ne? No to v zadnem pripade, normalne delame na karlaku 2000 odberu denne, ted slabe 400. Tohle bude masakr, az se ty nemoci hlavne rakoviny rozbehnou. A taky je.
Jestlipak o tom vis Ladislave kdyz do vseho tak fundovane kecas?

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Covid 19.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Pokud jsi dobře četl zmínil jsem se o tom.Fundovaně jistě,neb jsem lékař a špitál mám za zadkem Ty máš jen dostupné informace z internetu nebo jedna paní povídala.Já mluvím s lidmi tedy sestry a kolegové.Špitál jede na vys. obrátky ale resty z Covidu se dohánějí těžko.Operuje se se furt,třeba endoprotézy jedou celý týden.

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Covid 19.

Příspěvek od Balda »

Blazen Mengele, korupcnik a prospěchář Rath, úchyl Cimický vsechno taky doktoři. Ty bys taky flakl pofiderni vakcinu s nejistym účinkem i do člověka se silnou imunitou ve jménu ideologie. Do cloveka ktery nezna chřipku, virózu a podobne respiracni nemoci. Kdyz bacila potkam, vypotim ho přes noc, u doktora jaem s tim byl někdy na začátku 90 let. Nemam nejmenší uctu k takovym doktorum.

Mimochodem tetanus mam aktualne 3 roky a v roce 24 mam jit zas. To je nemoc kterou neberu na lehkou vahu, tak si laskave toho antivaxera odpust.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Covid 19.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Dobře,jsem rád že toto očkování uznáváš ale nikdy jsem Tě tím slovem nenazval.Jinak bych do nikoho nepíchnul co nemá atest nebo souhlas SUKLU nebo svět.zdrav.organizace.Proto jsem měl kdysi malér,že jsem odmítal použít Mesocain D,protože vím,že tam bylo velké riziko anaf.šoku s let.koncem.
Takže i kdyby byl Sputnik či jiná srágora,odmítl bych.A prosím nesrovnávej mě s výše jmenovanými,bohužel v koši lékařů se najde pár ničemů.Ještě bys měl mít klíšťovku,když se couráš lesem či loukami.Jinak náš pes má více očkování než my (má paní stále chce,abych si vzteklinu nechal píchnout) díky tomu je stále zdráv,nemoci žádné,je mu 16 let.Procházka dnešní kolem Mách. jezera my cca 5 km on myslím nejméně 2 x tolik.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Covid 19.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Čenda Jen pro informaci léky jako takové,ne doplňky stravy podléhají bez vyjímky testům.Každý nový lék než je schválen musí mít...............no je toho moc.Vývoj léku a jeho uvedení na trh trvá cca 3-5 let.Co to vše obsahuje je šanon hodně tlustý.Navíc každý lék je znovu testován každou zemí,kde má být prodáván.Jo v Africe to kulhá,dost,Indie též.Jinak před léty jsem byl gen,zástupce Nordiska Dental a uváděl jsem na český trh její produkty.U nás je to SUKL co má poslední slovo.Obdobné SUKLy jsou všude v Evropě.Ač produkty měli atest pro Ameriku severní i jižní,Evropu,Austrálii,Čínu u nás se znovu testovalo.Tedy nikoho nezajímalo,že se to léta používá v Evropě a třeba Švýcarsko známé svojí precizností až úzkostí produkt přijalo.No jak se testovalo u nás nevím,jen že si pár doktorů namastilo kapsy páč SUKL dodejte další materiál.Trvalo to skoro rok u nás.Polsko,Slovensko,Maďarsko cca 4 měsíce.Uvedl jsem na trh i další produkty z řady anestezie pro stomatology,dále jsem etabloval firmu Deve stom. nástroje.Tenkrát byly faxy,já zakládal roli každý druhý den.Takže fakt vím,co to obnáší.Covid rovná se válka.PNC po několika zkouškách šel do výroby,zachránil kolik životů nevím ale dost.A vlastně dnes zachraňuje dál,spektrum ATB je široké.Jinak svět pod vlivem Covidu začal makat,je jasné že farm.giganti zavětřili kšeft ale dali tomu vše.Čas tlačil,ne všechny testy mohly proběhnout byla to válka.Něco podobného od Čapka " Bílá nemoc " Dnes v relativním covidovém klidu firmy farmak. dokončují testy podle pravidel.Je naděj přimět vir aby se replikoval do formy neúčinné pro lidi.Takže by vychcípal.Ano,řada lidí měla po aplikaci vakcíny potíže,někdo bohužel zemřel,což je smutné,tragické.Opakuji nemáme genet. mapy s alerg. informacemi.Ale s počtem očkovaných,dalších u kterých měl Covid ne smrtný průběh,u jiných lehčí,žijí.Takže vzhledem k celosvětově známým datům to funguje a to bez diskuzí.Je jasné,že výrobci vakcín budou v balíku,no ono to taky něco stálo.Na téma vakcín,Covidu lítá po netu miliarda informací,většinou cca 95 % nesmysl.Píšou tam lidi pod tituly,jmény vesměs nesmysl.Také co pustí stát nemusí do přesnosti odpovídat pol.zájem atd.Já se držím faktů doložitelných.A že politici lžou víme všichni.

Balda
hvězda
Příspěvky: 1121
Registrován: sob 02.08.2008, 23:50

Re: Covid 19.

Příspěvek od Balda »

Proboha, Ladislave, verit na cestneho neuplatneho urednika i na SUKL je jako verit na certa a mikulase. Tech filmu co kolem tohohle problemu bylo, to neni jen fantasmagorie, to je realita trzniho sveta. Obycejnemu cloveku nezbyva, nez doufat ze se mu ten problem vyhne.

Moje pani mela ted tridenni vecerni virozu nebo co to bylo. V zivote jsem se s tim nesetkal. Pres den normalne fungovala vcetne klasickeho 10-12 kilometroveho kolecka ostrou chuzi. V pet hodin ji prepadla unava a teplota vyskocila az na 39, srazila si to paralenem a druhy den stejne jako ten predtim zase vcetne ostreho trekingu a vecer pres 37, to uz jsme nesrazeli a treti den to same. A pak uz normalka. Vcera jsme dali kilometru 15 a vecer ji i vinko chutnalo. Vira zabila silna imunita a jen blbec by tu imunitu zabijel vakcinou.

Pred par tydny jsem mel vnuka v nemocnici s akutnim slepakem, kdyz potreboval aby zabrala antibiotika, ktere ted "doktori" predepisuji i na rymicku, tak nezabrala. Ale mytky jsou chytre jak radio, tedy stejne jako ti "doktori". Chudak tam stravil mesic s vyvodem. Moje holka to mela v jeho veku taky, ale antibiotika zabrala tak byla za par dnu doma. Moje pani detem antibiotika nedavala, i kdyz ji je doktorka cpala. Ja mam podobnych historek z vlastniho zivota o lekarskych postupech spoustu.

Kdyz byla holka mala, neceleho pul roku, doktorka vymyslela ze ma spatnou krev a poslala ji do nemocnice. Kdyz si ji pani na revers brala, psali ji do papiru ze ma hystericke rysy. Bodejt ne, kdyz ze zdraveho ditete udelali nemocneho. Krome krve dostala v nemocnici zanet ledvin a prujem. Pulrocni decko!!! Par mesicu pote ji malem zabil doktor pri porodu kluka, kdyz ji tam nechal kus placenty. Sestra mu sice rikala ze ten porod v poradku neni, ale kdepak, pan doktor byl chytrej do doby nez se moje pani slozila na chodbe nemocnice. Kdyby ji rano pustili, tak to doma neprezila.

Tak a ted nejakou o sikovnejch doktorech, treba zacnu verit na pohadky. treba o tech co nechlastaj v praci, neberou uplatky a milujou sve remeslo

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Covid 19.

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Re Balda k tomu cos napsal se nemohu vyjádřit,neb neznám přesně problematiku problému,byl bych chytřejší když bych viděl záznamy lék.I já mám podobnou zkušenost s porodem našeho syna.Chyběl kus placenty.Placenta se po porodu musí prohlédnout,zvážit,zkontrolovat,zda byla porozena celá.Byla nutná revize atd.Naše známá běžné nachlazení přerostlo do zápalu plic se smrtí do týdne.Nemocnice Sušice,má paní si vyžádala vše zastupovala manžela,bylo to jasné zanedbání péče,špatná medikace.Manžel zemřelé se nechtěl soudit,tak nic.
Ale to neznamená,že lékaři všeobecně jsou lemplové.Víš kolik je u nás doktorů ? Nás stomatol. je kolem 7 000.Nechci a nebudu hájit doktory jen proto,že jsem jeden z nich.Ty máš bohužel vesměs špatnou zkušenost.Já se nikdy nestyděl říci pacientovi že si nejsem jist a poslal ho ke kolegovi,napsal další vyšetření abych tu jistotu měl.Vypadalo to na plíseň ale byl carcinom.Zachyceno včas.Také jednou jsem odchytil melanom jeden z nejzhoubnějších nádorů kůže u 17 ti leté dívky.Trochu znám tlaky na SUKL vakcín je málo bereme Sputnika,kdo tlačil je jasné.Ale SUKL řekl jasně ne nikdy a bylo vymalováno.Dotlačil jsem řadu stom.materiálů,anestetik na náš trh,nikdy jsem ani nenaznačil " nešlo by to jinak,rychleji " ač jsem měl k dispozici firemní finance.No a k tomu schvalování léků,to dělá xy lidí,musel bys je podplatit všechny,nemluvě o tom,že je neznáš.A fakt pochybuji,že někdo dá úplatek řediteli SUKLu a řekne " starejte se " Jinak to že žiji stejně jako má paní je díky množství lékařů a sester na několika klinikách,takže jako pacient mám jistou zkušenost s kolegy.Měl jsem prasklou lebku,zlámané ruce a nohy,pak operace srdce,nádoru fakt jsem toho zažil dost a že bych měl protekci jako doktor-kolega ani náhodou.Na operaci srdce jsem čekal jako každý,měl jsem 3 termíny vždy jsem dostal mail o odkladu,jiní na tom byli hůř takže měli přednost.
Odpovědět