Rusko a Putin :-(

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.
Odpovědět

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od robik4 »

To je jasný,že se vměšujou,rozesíraj a hovno je v nich dobrýho.Ovšem v olympiádě světového zmrdství,má rusák odjakživa zlato s obřím náskokem a jediná správná politika,je hubit ho jako škodnou,což koneckonců vždycky byl,je a bude.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od robik4 »


kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od kejb »

Největší zmrdi jsou Slimáci, Rusak je proti nim kámoš.
Chápu ale, že to na idnesu nepíšou. *jokingly*

eMBéčko
vycházející hvězda
Příspěvky: 970
Registrován: stř 01.07.2020, 14:52
Auto: W124 E320 Coupé 1994, Getrag
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí
Věk: 65

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od eMBéčko »

Ale prdlajsku májovú - najhorší ze všeckého sú trpaslíci...! :P

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od robik4 »

Čtením těch sraček,jsem přišel o pár minut života. :|

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od kejb »

robik4 píše: pát 07.04.2023, 17:03 Čtením těch sraček,jsem přišel o pár minut života. :|
Co je z toho sračka?
Jakože si pán vymýšlí?

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od robik4 »

Pán se snaží mocně ironizovat a být "chytrej",jako ty.Jen malý příklad:"Putin už je na Ukrajině, a to je za humny." "Demokracie je o svobodě názorů, nikoliv o šíření lží, notabene za ruské peníze."
To není pravda ?
Kdo má pět po hromadě,ví jasně,co je rusák za zkurvence a tvoje výblitky a moudra,na tom nezmění vůbec nic.Jdi konečně do hajzlu,ty obecní inženýre !😄

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od kejb »

robik4 píše: pát 07.04.2023, 19:33 Pán se snaží mocně ironizovat a být "chytrej",jako ty.Jen malý příklad:"Putin už je na Ukrajině, a to je za humny." "Demokracie je o svobodě názorů, nikoliv o šíření lží, notabene za ruské peníze."
To není pravda ?
Kdo má pět po hromadě,ví jasně,co je rusák za zkurvence a tvoje výblitky a moudra,na tom nezmění vůbec nic.Jdi konečně do hajzlu,ty obecní inženýre !😄
Pán se nesnaží nic ironizovat, popisuje skutečnost. Tak to prostě chodí a Jirků je mrak a právě takový Jirkové rozhodují o důležitých věcech.
Ne nějaké solviny, ale progresivisté z velkého města.
Nevím, zda je to tím, že jsem se rovněž živil jako data scientist, mám k tomu pár drobných korekcí ale jinak to můžu podepsat *thumbs up*

Titul tě sere?Neboj, mám taky učňák (dokonce dva) *jokingly* a jsem živnostník.
Naposledy upravil(a) kejb dne pát 07.04.2023, 22:19, celkem upraveno 1 x.

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od robik4 »

Tvůj titul,je mi srdečně.A ano,je to tím,že jsi se rovněž živil jako data scientist.Zase jsi vyhrál,dobrou noc. :smich:

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od kejb »

robik4 píše: pát 07.04.2023, 22:16 Tvůj titul,je mi srdečně.A ano,je to tím,že jsi se rovněž živil jako data scientist.Zase jsi vyhrál,dobrou noc. :smich:
Vyhrál? Jakože opět znovu a znovu, nemáš potenciál vést dialog a umíš jen nadávat a urážet?
Tak to přece už všichni tady víme :)

robik4
hvězda
Příspěvky: 1761
Registrován: pát 01.08.2008, 21:45
Auto: Osobní,nákladní,obytné

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od robik4 »

Na dialog s tebou,opravdu žádného extra potenciálu netřeba,naopak bych musel provést řádné zatemění,velevážený pane "všichni".

Jak praví klasik...
„Je rozdíl mezi štěstím a moudrostí: kdo se považuje za nejšťastnějšího člověka, je skutečně takový, ale kdo se považuje za nejmoudřejšího, je zpravidla největší hlupák.“

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Rád bych podotkl že většina informací je z internetu,kam může psát kdokoli cokoli pod hlavičkou " odborníka či znalce " Ověřit pravdivost je těžké až nemožné.Spousta desinformací.Pochybovat o faktu že je to válka,že umírají lidé,že se staly ohavné věci vůči civilním osobám i vojákům je zpozdilé.Měl jsem několik ukrajinských pacientů,matky s dětmi,tátové a synové jsou v armádě.To co jsem se dověděl bylo strašné,nebudu to publikovat protože by řada lidé zde nevěřila nebo mě obvinila z vymýšlení.Stejně tak znám hrůzy koncentráků z vyprávění dědy,který prošel pěti,mám dopisy dědy druhého,který tam zemřel.Je otázka jak dlouho bude trvat válka,s jakým výsledkem,zda spojencům nedojde dech s pomocí Ukrajině,jak dlouho vydrží Putin atd.Nastartovat vál. výrobu,která léta jela v tzv. "mírovém " režimu je obtížné,nejde jen o střel. prach a kulky jako kdysi.Jinak je známo,že válka je nejlepší kšeft.V podstatě tu máme 3 velmoci,které chtějí být velitelem zeměkoule.Rusko a USA věc známá,co Čína ? Také bych řekl,že je zbytečné si zde nadávat pro odlišnost názorů,dále že jde o diskuzi,nikoli monolog,nikoli obhajování dogmat,která někteří členové zastávají.Dopřát sluchu všem,své argumenty podpořit opravdovými fakty,pak napsat svůj názor opět podpořený fakty,slušně oponovat.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od scout76 »

Že na UA je vojenský konflikt a rusák ji napadnul je nepopiratelný fakt. Kdo za tím stojí a co to nastartovalo je také většině jasné. Ukrajinec je stejná pakáž jako rusák a věřit se mu dá málo co. Jen chce číst mezi řádky a člověk si udělá obrázek,protože jak psal L.L.,tak na internetu si píše každý co chce a novináři jsou banda prolhaná. Minulý rok úkáčka vykupovali auta po celé Evropě a v reportážích tvrdili,že jim Putin zničil 2 miliony aut. To mě pobavilo,protože to byl zjevně kec vzhledem k území,které rusák obsadil a podobných lží vypouštějí obě strany mraky. Co mě zaráží je urputnost našich politiků a hysterické hýkání o tom jak jsme ve válce a musíme posílat pomoc,aby Puťka nepřitáhnul i k nám. Nepřitáhne,protože není tak velký magor,aby strčil nohu za hranici,kde je NATO. Jeho mužici předvedli,jak jsou na hovno vycvičení a jejich zázračné zbraně se nekonají,takže myslím,že není důvod k obavám. Na druhou stranu se může spojit se soudruhy z Číny a pak by bylo veselo. Nechápu,co vede naši politickou elitu k tomu,že musí jako reprezentanti malé země vysírat ty velké země a dělat si z nich nepřátele. U zemí jako Německo,Francie,Itálie,Finsko,etc. tento jev nepozoruji.

Ladislav.Lapáček
legenda hvězd
Příspěvky: 2512
Registrován: pon 26.10.2009, 15:32
Auto: w140 600SEL,W126 300SEL

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od Ladislav.Lapáček »

Já nevěřím ničemu na východ a vím,že zákon,pořádek civilizace končí 1 mm za závorou hraniční tedy ruskou.Jde o hru mocných a my občané jsme jen bezejmenné figurky na šachovnici bez možnosti cokoli ovlivnit.Kdysi byly země české velké ale to je jen historie.Ve srovnání s ostatními státy Evropy jsme mušinec na svět.mapě.Takže ono anální horolezectví je nám nějak vrozeno,netroufám si říci zda je dnes nutné ale v kontextu nynějším jsem rád za NATO dává to jistý klid.

Autor tématu
Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6226
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Rusko a Putin :-(

Příspěvek od Merc124 »

Čenda píše: úte 11.04.2023, 16:59 Ale máš pravdu, coby jednotlivci jsme jen malý figurky bez možnosti cokoliv ovlivnit. A taky se lehce ovlivnit necháváme. Přitom by stačilo, aby tu hru ty figurky přestaly hrát.
Hmmm :-/ a jak si to představuješ ? Co by měli dělat ty figurky aby přestaly hrát nějakou hru ? ;)
Odpovědět