Fiala projev

Vše o srazech, zajímavé odkazy, vtipy atd.

Autor tématu
126560
hvězda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 04.08.2008, 8:19
Auto: MB-Mamut 420,124-E 220, 140 CL 420+tisíc jiných
Bydliště: Ano
Věk: 66

Fiala projev

Příspěvek od 126560 »

No to bych blil, slaboch a slavoman. Jenom bláboly a bláboly. Máme se připravit na zdražování energií.

mareli
hvězdička
Příspěvky: 426
Registrován: pát 14.02.2014, 18:53
Auto: A124,TM3LR,RAM
Bydliště: Bohem zapomenutá země

Re: Fiala projev

Příspěvek od mareli »

Musíš víc číst Filipovo příspěvky.
*thumbs up* *jokingly* @=
:hop:

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiala projev

Příspěvek od scout76 »

Snůška lží a sraček. Ekonomicky si sereme do hnízda sami díky sankcím. Putin za to fakt nemůže. To je strašnej klaun a zoufalec. Nejvíc mě děsí,jak tahá miliardy jak z klobouku. Tenhle dement nás zaseká víc než kdokoliv jiný. A ty plky o válce OMG.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Fiala projev

Příspěvek od kejb »

Submisivita, zpoceny čelo, žádná rozhodná akce. Já mu vždycky držím palce, aby se dlouho netrápil :lol:
Pragmaticky přístup, zdrženlivost a v klidu se připravovat na odříznutí od rusaka ok, ale ne tohle. To je jako když dojde v zimě dřevo a jdu za hajným ať mi něco dá a já pak v hospodě vyrvavam, ze mi dal syrový a o stovku dražší a že od něj od debila a vraha, už nikdy nic nevezmu, přestože to byl jen 1m3 a je teprve prosinec.

Alcazar
hvězdička
Příspěvky: 261
Registrován: sob 28.04.2012, 13:39
Auto: S124 250D & 300 CE-24 & W210 E55
Bydliště: Praha/Zlín

Re: Fiala projev

Příspěvek od Alcazar »

dyt pouze cte noticky. nas velky "spojenec" uz si mne ruce.

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiala projev

Příspěvek od scout76 »

kejb píše: stř 22.06.2022, 22:04 Submisivita, zpoceny čelo, žádná rozhodná akce. Já mu vždycky držím palce, aby se dlouho netrápil :lol:
Pragmaticky přístup, zdrženlivost a v klidu se připravovat na odříznutí od rusaka ok, ale ne tohle. To je jako když dojde v zimě dřevo a jdu za hajným ať mi něco dá a já pak v hospodě vyrvavam, ze mi dal syrový a o stovku dražší a že od něj od debila a vraha, už nikdy nic nevezmu, přestože to byl jen 1m3 a je teprve prosinec.
Trefně napsáno. Mě už to dnes nemyslí,ale toho kkta nám byl čert dlužen. Mele o válce,straší rusem za dveřma,obviňuje rusa za to,že u nás půjde ekonomika do prdele... Kdo tu vyřvával,že se odpojíme od Ruska a nic od něj nebudeme chtít? A dnes přiznal pravdu,že jsme na něm nepřímio závislí,protože plyn je sice ruský,ale kupejem jej od němce,který nám dává do palice.

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Fiala projev

Příspěvek od kejb »

Ale zase chlapec v posledni době pobavil:
Výrazně jsme zvýšili množství domácností, které mají nárok na sociální dávky. :smich:

metrák66
kometa
Příspěvky: 2280
Registrován: pát 07.01.2011, 14:55
Auto: MB W110
Bydliště: Kfely
Věk: 58

Re: Fiala projev

Příspěvek od metrák66 »

To je strašnej šulin od malty *jokingly*

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Fiala projev

Příspěvek od Merc124 »

šulini jste hlavně vy *jokingly* von ten Andy Bandy holt ten ruskej plyn potřebuje ]:-> a z vysoka na vás všechny a taky na nás sere, hlavně mu jde o byznys ;)a já furt proč tak jako lže ? o:-) https://hlidacipes.org/fiala-vycita-bab ... .sznhp.box

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiala projev

Příspěvek od scout76 »

Merc124 píše: čtv 23.06.2022, 19:20 šulini jste hlavně vy *jokingly* von ten Andy Bandy holt ten ruskej plyn potřebuje ]:-> a z vysoka na vás všechny a taky na nás sere, hlavně mu jde o byznys ;)a já furt proč tak jako lže ? o:-) https://hlidacipes.org/fiala-vycita-bab ... .sznhp.box
A Fialovi jde o lidi *jokingly* . Nezlob se na mě,ale takovej vůl tady ještě nevládnul. Možná Špidla,ale tuhle zemi nepoškozoval a radši Babiše než tohoto dementa,který teď zvedá packu a jásá nad tím jak přijmout tu svoloč do EU. O tom by mělo být referendum. Pavle,ty nevidíš jak ten dement dělá kroky,které vedou do věčných prdelí? Elektrárny,rafinérie,plynaři si rvou kapsy a on příjde s tím,že vytáhne z klobouku(jen dělá další sekyru) 66 miliard? Minulý týden držhubné v podobě 5000 Kč rodinám,které stojí kasu 7,5 miliardy? Kolik se nasypalo do té zasrané Ukrajiny? Myslím,že Baiš byl čučkař oproti tomu co předvádí tihle zoufalci ve jménu spravedlnosti. Takhle svět nefunguje.

Merc124
Administrátor
Příspěvky: 6238
Registrován: pon 28.07.2008, 14:42
Auto: W210 + 3 x W201 + B 200 CDI + Stardiag C3 + C5
Bydliště: Mělník
Věk: 61

Re: Fiala projev

Příspěvek od Merc124 »

Sašo, Babiš je největší svině, která se dá v česku najít :-! je to zloděj, který křičí chyťte zloděje *jokingly* a to STB se mu taky nedá zapomenout a KSČ taky ne. Kdo to neumí rozlišit, měl by vrátit občanku a jít do ústavu pro slaboduché, je mi líto :( Takhle nějak on skvěle podnikal [:-} https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... .seznam.cz
fakt férovej kluk *jokingly*

kejb
král hvězd
Příspěvky: 6519
Registrován: pon 01.09.2008, 15:05
Auto: D, J, SWE, CZ...
Bydliště: Praha - východ

Re: Fiala projev

Příspěvek od kejb »

My ale neřešíme kdo je větší svine ale, kdo víc poškodí ČR.

fíkus
král hvězd
Příspěvky: 6069
Registrován: sob 16.06.2012, 19:55
Auto: W124 300 TD, Range Rover '76

Re: Fiala projev

Příspěvek od fíkus »

kejb píše: pát 24.06.2022, 19:48 My ale neřešíme kdo je větší svine ale, kdo víc poškodí ČR.
Ekonomicky? To není na prvním místě. Na prvním místě je podstatné, aby nedošlo k většímu poškození ČR jako spojence západu, než se to dosud povedlo paktu Bureš/ovar. Velká škoda, že prezident není Karel, nebyl by tady teď zdaleka takový marast a pro západ bychom měli upevněnou pozici. Takhle si myslím, a po zásluze, že NATO neNATO nás v případě průseru hodí ruZákovi. A právem, jsme banda Švejků, co má ve všech ohledech hovno, sami z hlediska Evropy a světa neznamenáme vůbec nic již 100 let, ale navenek jsme mistři světa.

Humungus
hvězda
Příspěvky: 1067
Registrován: pát 28.10.2011, 21:22
Auto: MB
Bydliště: Kolin

Re: Fiala projev

Příspěvek od Humungus »

Nechces si ty nesmysly publikovat treba na novinky.cz

scout76
král hvězd
Příspěvky: 9237
Registrován: pon 01.09.2008, 21:31
Auto: Už se mi to sem nevejde
Bydliště: Sokolov
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiala projev

Příspěvek od scout76 »

fíkus píše: pát 24.06.2022, 23:38
kejb píše: pát 24.06.2022, 19:48 My ale neřešíme kdo je větší svine ale, kdo víc poškodí ČR.
Ekonomicky? To není na prvním místě. Na prvním místě je podstatné, aby nedošlo k většímu poškození ČR jako spojence západu, než se to dosud povedlo paktu Bureš/ovar. Velká škoda, že prezident není Karel, nebyl by tady teď zdaleka takový marast a pro západ bychom měli upevněnou pozici. Takhle si myslím, a po zásluze, že NATO neNATO nás v případě průseru hodí ruZákovi. A právem, jsme banda Švejků, co má ve všech ohledech hovno, sami z hlediska Evropy a světa neznamenáme vůbec nic již 100 let, ale navenek jsme mistři světa.
Ekonomicky je na prvním místě. Myslíš toho Karla co většinu dne prospí,není mu rozumět a jeho brácha Havel mu pomohl k majetkům v minulosti patřícím jejich rodu,ale i těm nepatřícím na kterých si mastil kapsu? Myslíš toho Karla,který byl u počátku toho,jak se to tu začalo rozkrádat(pardon privatizovat)? Díky,ale nechci,protože je to stejnej zmrd jako ovar a Bureš.
Odpovědět